Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megvettem az új telóm (Samsung...

Megvettem az új telóm (Samsung S5230) és akár milyen játékot próbálok letölteni rá azt írja hogy " a fájl típus nem megfelelő " és nem a játékkal van a gond mert átküldtem a haveromnak (akinek ugyanilyen telója van) és nála működik!?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
van rajt hely?
2010. máj. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a fájl típus azt jelenti hogy át kell konvertálni olyan típussá amit a telo elfogad..:D
2010. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

java kiterjesztésű a fájl? ".jar" ?

Mert lehet hogy aza probléma.

Nekem kp 500-am van.. Tesómnak s5230-a.. És átszoktam neki küldözgetni a játékokat a telójára.. ami mellesleg lg ku 990-re van.

Tisztában vagy olyannal hogy telepítés stb?

2010. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Az előző vagyok.

Milyen szolgáltatónál vagy? Mert gyakran találkoztam már olyannal hogy a szolgáltató letiltja az alkalmazást. És olyankor állítólag meg kell tudakolni a szolgáltatónál hogy mi a helyzet.. vagy engedélyeztetni lehet.

Én egyszer a samsung telefonommal voltam így.. Másnak vitte az mp3-mat... nekem nem..

2010. máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

A szoftver nem engedélyezi.

Frissíteni kell egy olyan verzióra ami engedi.

Ezt te magad is megteheted egy kis utánajárással, de FIGYELMEZTETLEK!!!

Ha otthon saját magad frissíted a szoftvert, akkor a Garancia elvész.

2010. máj. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Előző vagyok.

Eredetileg nekem sem engedte, de én itthon frissítettem a szoftverét és gond nélkül telepítette a játékokat és az alkalmazásokat.

2010. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tehát inkább ne frissíts..
2010. máj. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
s5230 ra nem lesz egyszerű játékot tenni, mert a telefon szoftverébe van egy tiltás. De én már sokszor mondtam hogy ne vegyetek ilyen trágyadombot, inkább kp500 lg-nokia5230, ráadásul tudásuk is felülmúlja a samut!
2010. máj. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, de az 5. kommentezőnek főleg mert szerintem az övé az igaz, mert már mástól is hallottam ezt:D

Mert amúgy hely az volt rajta és a formátum meg volt jar. is meg jad. is meg minden. Szal köszi mindenkinek:D

2010. máj. 17. 14:26
 10/10 A kérdező kommentje:

Amúgy Vodafone-os vagyok.

De 5. komm. vigyem be a vodafone-hoz és ott megtudják csinálni amúgy?:D

2010. máj. 17. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!