Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A kérdésem a következő:...

A kérdésem a következő: Samsung S5230-am van, és nem jók rá a játékok mert azt írja ki hogy a fájl típus nem megfelelő. Valaki azt mondta nekem hogy szoftert kell frissíteni, de a vodafonnnál mert amúgy elveszik a garancia?!

Figyelt kérdés
De ott nem tudják megcsinálni. Azt szeretném hogy én hogy tudom frissíteni a szoftvert a telómon?
2010. máj. 18. 17:09
 1/3 anonim válasza:

Attól fögg, mert ha az eredeti játék nem jó rajta akkor hibás és vidd el szerelőhöz (illetve ha van rajta garancia

akkor oda ahonnan vedted), vagy ha az olyan játékok nem mennek amiket letöltesz akkor keress rá úgy, hogy pl. "játékok samsung omniához" vagy ilyesmi. Ha ezek se mennek akkor szerelő.

2010. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nekem is ilyen telefonom van és igen, frissítened kell, saját felelősségre.

Nem nehéz, de pontosan, odafigyelve kell csinálni. [link]


sok sikert

2010. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oksa köszi, akkor megcsinálom.
2010. máj. 31. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!