Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam a telefonomat hogy...

Elhagytam a telefonomat hogy lehetne megtalálni?

Figyelt kérdés
Visszamentem oda ahol elhagytam de nem volt ott valaki biztos elvitte nem lehet valahogy másik telefonnal lenyomozni?
2017. máj. 22. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Hivd fel, hátha .
2017. máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha van internetkapcsolat a telefonon perpill és androidos készülék akkor az android eszközkezelő segíthet, itt találod: [link]

Ha nincs akkor is megér egy próbát, legalább a legutóbbi helyét kiírja

iPhonera is van hasonló megoldás, annak nem tudom a nevét

2017. máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs benne kártya, ki szoktam.kapcsolni a vifit
2017. máj. 22. 19:11
 4/9 A kérdező kommentje:
2 megpróbáltam de nem enged be valamiért azt írja hogy nem jó a jelszó pedig az a jelszó
2017. máj. 22. 20:42
 5/9 A kérdező kommentje:
Annak a telefonnak kell megadni az email címét amalyiket ellopták?
2017. máj. 22. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, annak kellenek az adatai, az e-mail cím és a hozzá tartozó jelszó
2017. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem köszi remélem meglesz
2017. máj. 22. 21:25
 8/9 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Annak a telefonnak kell megadni az email címét amalyiket ellopták?"


Tulajdonképpen egy telefonnak nincs email címe. A telefonon viszont lehet (többnyire kell) beállíani például egy Google Accountot (még azt sem tudjuk, hogy egyáltalán Androidos-e a telefon...). De még ez sem feltétlen elég. Alapból ugyanis nincs bekapcsolva az a szolgáltatás, amivel később egy másik telefonról, vagy számítógépről megtalálható a telefon. Amihez egyébként valamilyen internet (Wifi, mobilnet) szükséges, valamint a GPS-nek is bekapcsolva kellene lennie. Sőt, mivel nem mindenhol van GPS vétel, ezeken kívül az ún Helyszolgáltatás is fontos lehet (ami egyéb jelekből, pl Wifi és mobiltornyok térerői) képes egy viszonylag pontatlan (de gyors, és zárt térben is működő) helymeghatározásra.

Összességében: esélytelen, hogy megtaláld a telefonodat.

2017. máj. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na mindegy amúgy sem tudtam az emailcímet meg a jelszót mert nem szoktam kilyementkezni :/ még jó hogy van egy másik pót telefonom :) amúgy androidos a telefon.
2017. máj. 24. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!