Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új, iPhone SE 32GB megéri 90...

Új, iPhone SE 32GB megéri 90 ezer forintért?

Figyelt kérdés
Új telefont akarok venni, 2 éves hűséggel. Szerintetek megéri? Mire elég egy ilyen telefon? A droidból kiábrándultam, legalábbis egy kis időre. És az iOS mennyire használható napi szinten? Mennyire stabil? Szokott szaggatni, vagy kifagyni?
2017. máj. 22. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Maga a telefon tudásilag nagyon jó, ha téged nem zavar hogy kicsi(és hogy mindenki azt hiszi hogy 5-5s) akkor jó választás, DE! hűségidővel tuti hogy ne venném meg, mert a 2 év alatt a dupláját fogod kifizetni. Saját vélemény :)
2017. máj. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy más mit gondol, az a saját dolga. :D Amúgy mindenképp szeretnék előfizetést, mert akkor kevesebet fizetnék.
2017. máj. 22. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a legtöbb ember nem használja ki az előfizetést és azt hiszi, hogy spórol vele, ha nem veszi...

Nekem amúgy is kéne előfizetés szóval teljesen m1 ha veszel hozzá telefont, nem azt mondom, hogy nem fizetsz többet érte, de megéri +drágább telefonnál nem m1, hogy egyben fizetsz ki mondjuk 200ezret vagy havi 15ezer.

---------------------------------------------------------------

Kérdezőnek:

Nálam úgy indult, hogy Androidból elegem lett (Kit Kat környékén) át mentem ios ra 8.0 kor, most 10.3.2 van és megyek vissza androidra XD


Mikor "zárt rendszer"rel riogattak röhögtem, mert ott a jailbreak azzal pedig szabadabb még androidnál is.

Pl: https://www.youtube.com/watch?v=1rXhrFX1-II


Nem volt semmi bajom egészen ios 9-10 közötti időszakig amikor elvesztettem a jailbreakem és alig bírták feltörni az új szoftvert... utána megint lett egy ideig jailbreak majd jött az ios 10-et amit elb.ztak (szerintem)...


Utána nem is tudom kiadástól hány hónapra rá jött a "félkész" jailbreak ios 10.2 re, jelenleg azt is elvesztettem xD

Ebből lett elegem, inkább vissza megyek a laggolós, aksi zabálos androidra. (s8+ tervezek venni előfizura, majd kiderül mennyit változott 2 év óta)


Fagyás/szaggatás nem igazán jellemző, ha ezek után érdekel vedd.

Amit még hátrányként felsorolhatok az a zene, ha nincsenek rendszerezve a zenéid, hogy "előadó/album" stb akkor nehéz idők várnak rád, ugyan is nincs mappánkénti zenelejátszás.


*sorry kisregény*

2017. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

"A kérdező kommentje:


Az, hogy más mit gondol, az a saját dolga. :D Amúgy mindenképp szeretnék előfizetést, mert akkor kevesebet fizetnék."


Te kérdezted, hogy ki mit gondol. Pimasz vagy. Ha kell neked vedd meg. A tanácsot meg köszönd meg.

2017. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó telefon, gyorsabb, mint az iphone 6s, mert a processzornak kevesebb pixelt kell meghajtania.
2017. máj. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is SE készüléket veszek android után. És előfizetéssel tényleg spórolni lehet Havi 3000 helyett havi 2000ft lett így. Magnetta 1 díjcsomagba mondjuk.
2017. máj. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most váltottam i6s plus-ról galaxy s8ra, mivel nagyon megtetszett, de sebességben az iPhone otthagyja lazán. Pedig az már lassan két éves. Persze az android is teljesen jó, de az ios mindenképp gyorsabb.
2017. máj. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!