Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. s. adattárolásban segítség?

S. O. s. adattárolásban segítség?

Figyelt kérdés

Eladnám memoriakártyám ami telivan fontos képekkel. Átkéne helyeznem vagy feltöltenem netre.(pendrivon tárolást nem szeretnék).

A google fotokra gondoltam, mert párom mondta h kitörölt egy képet a telon és ott a google fotokban megmaradt.

Én is kiprobáltam, de ha én kitöröltem a telombol akk a google fotokbol is :@ ez miért lehet? Ott lenne jo tárolni mert elég jelentös mennyiségü képekröl van szo.

Megköszönném a válaszokat!!



2017. máj. 22. 23:17
 1/2 anonim válasza:
Én a OneDrive ot javasolnám, nekem meghalt az sd kártyám, és azon megmaradt minden így nem veszett el, de a dropbox is jó, mindkettőre elég nagy mennyiséget lehet felrakni, de csak kb 2 évig ingyenes, szóval 2 év utánv agy csinálsz újat, vagy addig le kell menteni, de egy külső winchester is jó megoldás, 1tb, otthon havonta pl csinálsz rá biztonsági mentést képekből stb.. elég megbízhatóak, erre tökéletes
2017. máj. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!!a OneDrive bevált ;)
2017. máj. 23. 22:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!