Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom iphone 7 telefono...

Attila1400 kérdése:

Hogyan tudom iphone 7 telefonomon a háttérben hallgatni pl a youtubeot?

Figyelt kérdés
Elinditom a videòt majd lezàrom a telefont akkor leàll a video. Ha ùjra megnyomom a fô billentyût de nem oldim fel csak rövid ideg akkor megjelenik egy kis ikon amivel elindithatnam a videot. Ilyenkor kep nincs de hang van vagyis volt. Ez azert lenne fontos mert hallgatni szeretnem nem erdekel a képi anyag. Màsreszt nem merul ugy az akksi mert utana elsotetedett de a video futott a hatterben. Ez valami beallitasi dolog?! Koszi
2017. máj. 25. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Az alkalmazás fejlesztőit macerald, en legutóbb egy eve szerencsetlenkedtem a problémával, azóta nem használnom ...
2017. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy darabig mukodott. Valoszinu frissitettem es mar az uj verzio nem tamogatja. A felesegem 6 an sem fut. Csak akkor ha a video es a kep egyben fut :(( azert koszi
2017. máj. 25. 22:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Uuu és de büszke vagyok magamra, mert én kijatszom az IPhone készítőit ebben a tekintetben.

Ez könnyen orvosolható probléma. Két megoldás van. (A második lesz az egyszerűbb)


1. Az Apple store-bol tölts le egy böngészőt, indítsd el rajta a választott zenét, ha az megvan akkor ugye ha alapesetben kilépsz a főgomb segítségével, hogy egy másik áppot megnyiss, akkor a zene is leáll. De! Ha a képernyő aljától fölfelé húzod az ujjaid akkor kiadja hogy aktuális zene pl: Zayn: pillowtalk és ott van az a kis nyíl vagy micsoda, de ha rákattintasz akkor ismét elindul a zene, és már nyugodtan böngészhetsz más áppolat is közben.


2. (A könnyebb)

Az appstorebol letöltöd a NetTube nevezetű appot, kikeresed rajta a megfelelő zenét,(le is töltheted), és ha elindítod akkor lépj ki nyugodtan az appbol a főgomb segítségével, pár pillanatig ugyan leáll a zene,(mert tölt) de azutan, külső segítség nélkül folytatódik. És te nyugodtan bongeszhetsz közben.


Remélem tudtam segíteni! Én is nagyon sokat bajlódtam, amíg rájöttem

a megoldásra.:/

2017. máj. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 - igen, ez volt mindig is a megoldás (iOS 5-től legalább is biztosan), de - én ugyan így nem használom, mert minek egy Spotify/AppleMusic mellé - úgy emlékszem, hogy a gyári Safarival is működik, nem kell hozzá másik böngészőt letölteni.
2017. máj. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 ez nem az Apple balgasaga hanem a Google fricskaja
2017. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek kiprobalom
2017. máj. 30. 21:58
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem indul el. Ha felhuzom a kepernyot akkor megvan a kis nyil de nem fut csak azt irja töltés. :(
2017. máj. 30. 22:07
 8/8 A kérdező kommentje:
Szuper sikerült! Nagyon köszönöm! Szuperek vagytok!
2017. júl. 1. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!