Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen árkategóriába érdemes...

Milyen árkategóriába érdemes venni okostelefont?

Figyelt kérdés
Ami nekem fontos belső memória, kamera, wifi/4G

2017. máj. 26. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Wifi és 4G - ezek ma már minden okostelefonban benne vannak, a legtöbb új telefon pedig már legalább 16 GB belső memóriával készül, ami általános felhasználás mellett elegendő is, ha viszont mégse, ott a bővítési lehetőség! Kamera szempontjából is nagyon sok jó telefon van, kb. minden árkategóriában, szóval nincs olyan, hogy mennyiért érdemes, hanem hogy Te mennyit szánnál rá!
2017. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan 100.000 környéke.


Most érted van okostelefon 400.000-ért is.


De 100 környéke már jó, Android-os vagy Ios, ugyanis egy Ios-es Iphone SE 16-os vagy 32-es újonnan olyan 110-120.000.


De Android-os is van jó persze olyan 100.000 környékén.

2017. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig kinai oldalról hozatsz akkor már az 50 ezres telefon is tökéletes, pont azt tudja mint az itt kapható 100 ezres.
2017. máj. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem baromság, hogy csak 100 ropis telók a használhatóak. Ott van pl a Huawei P9 Lite. Teljesen jó telefon, tudja amit kell. És már 60 ezer környékén van.

De az alá nem szabad menni. Pl 40 alatt már okádék az összes.

2017. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!