Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi idő alatt aktiválja a...

Mennyi idő alatt aktiválja a Telenor a Nano SIM kártyát?

Figyelt kérdés

Jelenleg Micros SIM kártyám (számlás) van, ami már több, mint két éves. Új telefont vettem, amibe viszont Nano méretű SIM kártya kell.

Ha hétfőn bemegyek személyesen az egyik üzletükbe, hogy Nano-t kérjek, azt mennyi idő múlva aktiválják?


2017. máj. 27. 14:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
azonnal, de miért nem vagod inkább le?
2017. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

#1: azert nem vagja le, mert fogalma sincs hogyan kell es jo esellyel tonkreteszi.


Kerdezo: ott helyben aktivaljak, kb. addig leszel a halozaton kivul, amig kiveszed az egyik keszulekbol a kartyat es az ujat beteszed a masik keszulekbe. Meg a PIN kod is ugyanaz marad.

2017. máj. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a pin kód nem marad ua. de meg lehet változtatni a régire
2017. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 bp1985 ***** válasza:
Kb 2 másodperc. Mire bekapcsol a telefon, már aktív. De ezt a telenornál ia elmondják, nem harapnak.
2017. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi!


Még egy kérdésem van: Muszáj vinnem az új telefont is, és ott belehelyezni az új SIM kártyát? Vagy kicserélik kérésre is, és majd itthon teszem be az újat?


Nem akarok 2 mobillal flangálni, így nem vinném magammal az újat. Még azt nem ismertem ki, stb.

2017. máj. 27. 15:48
 6/13 anonim ***** válasza:
Eleg a SIM
2017. máj. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért nem vágom le én, mert nem értek hozzá, nem akarom elrontani. Illetve, ha hivatalosan kicserélik ingyen, akkor az a biztosabb. :)
2017. máj. 27. 15:49
 8/13 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi.


Amikor kérem a cserét, akkor már csak a Nano méretet adják, vagy úgy van kialakítva, hogy vissza lehet állítani Micro méretbe is? Ez azért lenne fontos, hogy ne kelljen mindig cserét kérni, attól függően, hogy milyen az adott készülék SIM foglalata.

(Pl. túrázásnál hagyományos készüléket használok, amibe a Nano méretnél nagyobb foglalat van.)

2017. máj. 27. 15:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Jellemzően jár hozza adatpter, főleg ha ok is csak levágják akkor a külső részét is megkapod es adatpterkent szolgálhat. de ha nem akkor lehet venni, egy kis keret amivel pont megfelelő méretűre lehet növelni a kiterjedését a SIM-nek.
2017. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Általában olyan kártyát adnak, amiből mind a 3 méret kitörhető.
2017. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!