Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos, szép képet...

Milyen androidos, szép képet készítő telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

Maximum 80 ezer forintot akarok kiadni érte.Nincsenek nagy igényeim csak,hogy szép képet készítsen, 4g képes legyen és ne legyen lassú.


Köszönöm !



2017. máj. 27. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Huawei P9 Lite-ot nézegetem. Én max. ~60 ezer forintot tudok rászánni.
2017. máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen "mai gyerek", de a Huawei G8 tűéles képeket készít, vagy még a Sony Xperia M5, viszont abból egyedül az E5633 verzió az, amiről csak jókat olvastam, a töbninél főként instabil a rendszer.
2017. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sony xperia z5,samsung galaxy s6,samsung galaxy s5,samsung galaxy note 4,de használtan akár már egy kétkamerás huawei p9-et is kapsz 80 ezerért.
2017. máj. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a Z5 és a Note 4 nem mondanám, hogy szép képeket csinálnak, a többi viszont okés!
2017. máj. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nexus 5X gyönyörű képeket csinál.


https://www.youtube.com/watch?v=BEWUPYELtYs&t=0


Egy kicsivel többe kerül. 83 ezer forint, de megéri. Mindenképp 32gb -s verziót válaszd ha nexus 5x mellett döntesz.


Előnyei:


- 4G képes

- Szinte mindig a legújabb android (jelenleg Android O bétát használok ennél újabb nincs)

- Gyönyörű képeket készít

- Gyors processzor

- NFC ez a jövőben, ha egyszer eljut Magyarországra is a mobilos fizetés még jól jöhet


Hátrányok:


- Az akkumulátor lehetne valamivel nagyobb, de egy napot kibír nekem úgy, hogy több mint egy éve vásároltam és elég sokat használom

- Nem bővíthető a memória (ezért is ajánlom a 32GB -s verziót, mert nagy méretű videókat/fényképeket készít a kamera.

- Full HD -ban érdemes vele videót rögízteni, mert 4K ban nem működik jól a képstabilizátor, eléggé remeg a kép

- 2 GB ram jelenthet hátrányt valakinek, ha multitaskingot használ, nekem elegendő, ennyi pénzért nem is vártam többet.


Árérték arányban és minőségben szerintem az egyik legjobb telefon a piacon.

Nem véletlenül kerül pontosan ugyanannyiba mint egy éve, amikor én vásároltam.

2017. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


Azt hozzátenném, hogy kifejezetten aktív használat mellett bír 1 napot. Amúgy, ha kevesebbet nyomkodom másfél napot is bír.

2017. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!