Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone, Samsung, LG, Sony,...

Iphone, Samsung, LG, Sony, Huawei, HTC, Xiaomi, vagy szerintetek melyik cég gyártja a legjobb telefonokat?

Figyelt kérdés
Kívácnsi lennék a véleményetekre

2017. máj. 27. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyártás alatt mit értesz? A kész terméket, vagy csak a hardvert? Ha az utóbbi, akkor a legtöbb megegyezik (kivétel az Iphone, hisz teljesen más platform). Hardverikus minőségeltérés nem igazán van, az összes általad felsorolt telefon alkatrészei (pl. processzor) ugyanott készül. Ebből kiindulva én a Xiaomit mondanám, de csak mert ő árulja legolcsóbban a készülékeit (vagyis a többi márkánál nagy felárat kell fizetni a semmiért - már ha a készülékek nagyban megegyeznek).
2017. máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kész terméket értem.
2017. máj. 27. 18:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Iphone:Nekem magával a telefonnal nincs bajom, hanem az IOS-el, számomra túl zárt.

Samsung:Egyre szimpatikusabb gyártó, rengeteget fejlődött bár az ár/értékben nem a legjobb de a következő telefonom Samsung lesz.

LG:Számomra végleg elásták magukat az N5X-el, egyszerűen nem megfelelő a hozzáállásuk illetve a G2 óta nem tudnak normális telefont összerakni.(G4-N5X alaplap hiba, G5 beégő kijelző, G6 tavalyi SoC)

Sony:Talán most kezdik összekapni magukat, amivel ütnének rendesen az egy kompakt méretű erőmű.A kamera szoftvereket is normálisan megírhatnák végre.

Huawei:Felemás telefonokat adnak ki, a Honor-kat legalább mindig eltalálják.

HTC:A csúcsmodelleken kívül semmi extra, de azok a telefonok mindig megvannak a Top3 telefon között.

Xiaomi:Ár/érték bajnok, szerintem nem kell bemutatni.

A kedvenc gyártóm a Oneplus, nagyon jó telefonokat gyártanak megfizethető áron.

2017. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, a OnePlus nekem is nagyon bejött. Hát egyet értek veled, jöhetnek még válaszok.
2017. máj. 27. 19:01
 5/10 anonim ***** válasza:
A második válaszolóval nagyrészt egyet tudok érteni. Az Apple és a Samsung a legjobb szerinten, és a kettő közül is inkább a Samsungra tenném le a voksom. Többet kínál az iPhonenál, nyitottabb, és nagyon felhasználóbarát a kezelőfelülete.
2017. máj. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Apple "fanboy" vagyok, tehát szerintem az iPhone. De el kell ismernem, hogy az S8 egy nagyon szép és ütős telefon lett.
2017. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem a HTC a legjobb. Zeneileg kiváló.
2017. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Még a Moto Z jöhet szóba.
2017. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nordzsesz ***** válasza:
24%

A HTC zeneileg és szoftver optimalizációban -ellentétben a Samsunggal- überelhetetlen, a kamera szokott gyenge pont lenni de 10-es szériától kezdve már ez sem áll fenn, a Huawei szoftverileg egy logikátlan, átláthatatlan katyvasz, a Sony support kritikán aluli, képesek bugosan kiadni a szoftvert, Xiaomi minősége kifogásolható a szoftver gyalázat 3/4-e magyar 1/4 még kínai katyvasz, Iphone -meg lehet sértődni- szoftverileg jó, hardverileg vicc vagy inkább szánalom kategória ezért az árért, LG vannak igazán jól sikerült modellek és vannak nagy mellényúlások is....


Minden gyártó valamelyik modellje van van a családban, illetve a szűk ismeretségi körömben, úgyhogy mielőtt a fanok nekem esnének van tapasztalatom bizonyos modellekkel kapcsolatban és a vélemény mint mindig szabad és szubjektív:)

2017. jún. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Egyetértek!
2017. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!