Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S7 még jó...

Samsung Galaxy S7 még jó telefonnak számít?

Figyelt kérdés

Már évek óta lejárt a hűségem a Telekomnál, és ma bementem hozzájuk hogy szeretnék valami új telefont, és ezt ajánlották.

A telefon 90.000 Ft lenne, a csomag havidíja meg 6300 Ft, ebben van 80 perc beszéd, meg 10 GB internet, amit az egész EU-ban lehet használni.

Szerintetek ez így megéri? Ahogy nézem ez a telefon mindenhol bőven 100.000 Ft felett van.

Sajnos már kifutó modell, és mondta az ügyintéző hogy ez az utolsó darab náluk, de holnapig félrerakja nekem.



2017. máj. 27. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

szerintem annyiért megéri


amúgy tényleg kifutó, kisebb üzletek már rég visszáruzták

2017. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz 1,5 éves típus, de még mindig a legjobb telefonok egyike, aki mégis leszólja, az egy gazdag sznob ficsúr, aki csupán az S8 megjelenésével lépett hirtelen ennyire tovább. Ma is egy brutáljó telefon frissített szoftverrel, bivalyerős hardverrel, és ütős kamerával, ráadásul vízálló is, ezek a Telekomos feltételek pedig szetintem összeségében nagyon vonzó ajánlat, mindenképp fogadd el!
2017. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
s7?Még az s5 is jónak számít,annyiért,pedig normális állapotú s6-ot se veszel úgyhogy szerintem hétfőn nyitásra toporogj az ajtóban.
2017. máj. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó telefon, szerintem menj bele ennyiért.
2017. máj. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor megveszem majd.

Egyébként interneten is fent van ez az ajánlat: [link]

Ha kijelölöm a 80 perc + 10 GB-ot, akkor ugyanúgy 90 ezer Ft, csak már itt nem lehet megrendelni, plusz nekem lejön 25% a havidíjból mert náluk van az itthoni net, meg tv is.

2017. máj. 28. 00:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem 8500-at ír, 6500 a 10gb-os net és 2000 a rendes előfizetés.

Ha kell egy csúcs mobil és ha van rá ennyi pénzed, megéri.

2017. máj. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Ja hogy ebből jön le a 25% nálad, már értem sry :)
2017. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nézz a neten összehasonlító teszteket, az iPhone 7-et simán veri fotóminőségben, egyéb tudásban. Egyetlen hibája a Samsungoknak, hogy a Samsung tudatosan avultatja a készülékeit, és 2 év után nem ad ki rá frissítéseket, még ha a hardver lazán bírná, akkor sem! Amúgy az egyik legjobb telefon ma a piacon.
2017. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!