Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 mini telefon...

A.R.E. kérdése:

Samsung Galaxy S3 mini telefonnak akkumulátor vagy szoftver hibája van, esetleg más?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S3 mini telefonom van, már 2 éves a készülék.

Egy vagy két hónapja előjött az a baj vele, hogy sokkal könnyebben lemerül mint eddig.

Manapság pedig ha fényképezek vele, kikapcsolt magától. Most pedig már bármitől kikapcsol, (van hogy kibírja 10 perc telefon használatáig) lényegében nem is kikapcsol, hanem újra indul teljesen magától. A pin kód beírásáig nem jutok el, mivel automatikusan ismételten újraindul, és ezt a folyamatot addig csinálja, míg ki nem veszem az akkumulátort. Akkor még azt szokta ilyenkor csinálni, hogy újraindulása előtt volt feltöltve a telefon, és mikor elkezdi a kis műveletét, már 5% alatt vagyok... Ha fel rakom tölteni, akkor pedig hirtelen ott vagyok pl 75%-on. Viszont ilyenkor leáll az újraindulással. Egy újabb problémával szembesültem tegnapi nap folyamán, miszerint az SD kártyámat látja, de a rajta lévő file-ket nem(ez a jelenség nem mindig fordul elő, az újraindulásai után). Rajta vannak, az biztos,mert ha számítógépen keresztül berakom az SD kártya olvasóba ott mindent lát a gép.

Akkumulátor hibával van vajon dolgom, vagy rendszer hiba?

Válaszotokat előre is köszönöm!



2015. szept. 30. 20:03
 1/2 anonim válasza:

Nekem is S3 minim van (2 éves) és hasonló problémákkal.

Valószínűleg be van építve ez a hiba a telefonba (mert lejárt rá a garancia).

2015. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát akkor az nagyszerű :/ Orvosolni fogod a problémát?
2015. okt. 7. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!