Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 8 vagy Huawei P9?

Honor 8 vagy Huawei P9?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ti melyiket ajánlanátok? Illetve az is érdekelne, hogy a későbbiekben is megbízhatóak ezek a telefonok, vagy csak egy ideig (mert az eddigi telefonjaim mindig egy 3 hónap után kezdtek bekattanni :D )



2017. máj. 28. 16:57
 1/7 A kérdező kommentje:
És más telefon javaslatot is leírhatnátok. :)
2017. máj. 28. 16:58
 2/7 anonim válasza:
100%

Nekem Honor 8 van, es nagyon szeretem. Szerintem az iphone kategoriak utan ez az egyik legjobb telefon. A p9-rol nem tudok mit mondani, de sok ismerosom mondta mar, hogy szeretik es megbizhato.

En a helyedben valamelyik uzletben kernek szakmai segitseget, de szerintem a honor jo valasztas.:)

2017. máj. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

honor 8-ra mindenki azt mondja hogy remek telefon. Ujjlenyomat olvasója is elég fejlett, lapozni is lehet vele. Szerintem ilyen hasznos dolgokkal pofás. De azért ennek az ujjlenyomatolvasós sztorinak nézz utána.


Én p9 lite 2017-et veszem, 70k-ért lehet most kaciósan venni. Honor8-on gondolkoztam én is, de az a +30-40 ezer forint nekem egy telefonért nem éri meg :D Főleg ha 2-3 év után úgy is cserélni fogom. Ez azért nem egy számítógép, hogy sok sok évre vegye az ember. Én nekem ez a véleményem.


Szóval ha sok pénzed van akkor Honor 8, ha meg nem kell egy erőmű és még jó is a telefon, akkor p9 lite 2017. De pár nap múlva írhatok róla részletesebben ha megjön, szerintem kedd-szerdán meglesz.

Én nekem webezésre, telózásra, messengerezésre kell csak :) Játszani nem játszom vele. Fényképezni se sokszor szoktam, abban nem tudom mennyire marad el a honortól. De azt mondják hogy ennek is nagyon jó már a kamerája.

2017. máj. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és még ez lemaradt: Ha csak ez a kettő közül választhatsz, akkor a honor8, ne a p9-et.
2017. máj. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is Honor 8 van, a páromtól kaptam. Én a mostani telefonokkal nem igazán vagyok naprakész, de a párom mindennap olvasgat teszteket, szóval ha ő úgy gondolta hogy ez a jobb és ezt veszi meg, akkor biztos van benne valami.

De 3 hónap után egyik se fog tönkremenni.

2017. máj. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem Honor8-am van, úgyhogy elfogult vagyok ezzel kapcsolatban. Mindenképpen különlegesebb a megjelenése, mint a P9-nek. Belsőleg hasonlóak, kis különbségekkel, ebben van infra port is. Az enyém lassan 5 hónapos és tökéletesen működik, gyors, szerintem iPhone-nal vetekszik.
2017. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is honor 8am van, nagyon szeretem. Én is a páromtól kaptam karácsonyra, azóta semmi baja. A másik telefont nem ismerem, de ezt ajánlani tudom.
2017. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!