Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone hűségidő lejárta,...

Vodafone hűségidő lejárta, készülékváltás?

Figyelt kérdés

Hamarosan lejár a Vodafone-nál a 2 éves hűségem, és vásárolhatnék szerződéshosszabbítással új készüléket.


Esetleg valaki, akinek most járt le a hűsége? Milyen kedvezményt ajánlanak? Esetleg havidíj kedvezmény van-e?

Köszönöm előre is.



#Vodafone ##hűség ##kedvezmény
2017. máj. 29. 16:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem beleírni, hogy RED basic eu tarifám van, a számláim 10-13.000 között mozognak.
2017. máj. 29. 17:03
 2/4 Gugu Gabor ***** válasza:

A kedvezménnyel nem mész messzire sajnos :(

Kb minden fent van a honlapjukon, tanulmányozd át, a szolgáltatók idehaza manapság nevetséges kedvezményeket adnak.

2017. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:) néztem a honlapjukat, de sajnos semmi érdemleges információhoz nem jutottam...
2017. máj. 29. 18:29
 4/4 Gugu Gabor ***** válasza:
regeld be magad mint vodafone felhasználló... szerintem minden ott van kb online meg is tudod venni az új telefonodat
2017. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!