Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véleményetek a Oukitel U7...

Véleményetek a Oukitel U7 Plus telefonról?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy milyen a fényképező minősége, az internet gyors-e rajta, jól működnek-e a bluetooth eszközök. Meg a tapasztalataitokra vagyok kíváncsi, mert ez a telefon felkeltette az érdeklődésemet.

2017. máj. 30. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=R3yS3OHWiYk


Szerintem amennyibe kerül annyit simán megér.

2017. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyan sokat nem lehet tőle várni ezért az árért. De magába az Oukitel nagyon jókat csinál. Csak azok már 40-50 ezer.

[link]

De itt vannak a paraméterei.

2017. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Szokásos kínai gagyi. Pótalkatrész, garancia, szoftver támogatás = 0. Nem lesz örök életű vagy ha igen akkor szoftveresen fog az agyadra menni.

Alcatel, Oukitel, Doogee, Navon, Meizu, Oppo, Vernee, Concorde, Prestigio, Vivo ezek mind eldobható készülékek ingadozó gyártási minőséggel. Vagy nagyon jó lesz vagy nagyon rossz. Szép olvasni hogy milyen jó proci, ram, kijelző, stb van bennük de amikor az ujjlenyomatolvasó bedöglik, a gps 10 perc alatt se találja meg hol vagy, gyengén veszi a wifit amit más készülék tökéletesen, meglátod a kamerájuk képeit, pocsékul hallanak téged vagy te hallod pocsékul azt aki hív akkor már szabadulnál ezektől. Pár hétig minden ok aztán rájössz mit kaptál a pénzedért.

2017. máj. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3. !! Legalább ne irj hülyeségeket. Ha nem tudod vagy nem ismered őket akkor maradj csendbe.

Nekem már másfél éves a telefonom, de azóta a családból mindenki onnan hozatta, és eddig senkinek se volt vele semmi probléma, a 25 ezressel sem. Azt is tudhatnád hogy ha ezekkel baj lenne nem kellene garanciáztatni.

Még mindig jobban járok , olcsóbb ha két évente sziv fájdalom nélkül kidobom , mintha valami Samut vagy ájfont vennék 2-3 százért. Persze neked biztos volt már minden féle és évekig nyúztad hogy ekkora tapasztalatod van ezekkel a telefonokkal.

De én azt hiszem hogy belőled is csak az irigység a rossz indulat szól, mert sikerült megvenned hitelre, 2 év hűséggel valami gagyi 250 ezrest és állandóan a szervizbe hordod. Hidd el ezen a téren is mint másba is, kina felé nőtt a nagy világnak.

2017. máj. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy olcsó Samsung vagy LG, Sony is ugyanúgy eldobható kategória .... Kínaiból 40-50 ezerért már elég korrekt telefont kapsz. Pl. egy Vernee Apollo azért nem hiszem, hogy annyira selejt.


Nekem volt Alcatel One Touch Idol 2S -em és egy nagy hulladék, de ennek igazából annyi az oka, hogy 1GB rammal semmire nem mész. Minimum 2, de inkább 3 gb ram kell ahhoz, hogy ne legyen gond androidnál.

2017. máj. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!