Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az lg k7 jó telefon vagy...

Az lg k7 jó telefon vagy rossz és nézzek valami mást?

Figyelt kérdés

Mi a vèlemènyetek

Kijelző

Gyorsaság

Fènykèp

Memória

Aku

Meg ilyenek

Ès nem lassul be?



2017. máj. 31. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz van belőle 2 verzió is, a 4G-s nagyjából megüti azt a szintet, ahonnan már érdemes megvenni (a memória és a kijelző felbontása lehetne nagyobb, de még belefér).
2017. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2017. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja várjál rossz linket szúrtam be :D

K7-hez még nem találtam jó kis összefoglalót.

2017. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na de legalább van egy kis Tech2-ős videó róla:

[link]

2017. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Jaaaj :D

Nekem most lg k8-am van egy éve,kb az első hét után azt mondtam,hogy földhöz vágom.

Sz*r talicska

Fos a memória,semmire nem elég,a memóriakártyát mire betölti addigra nyugdíjas leszek ráadásul ha képeket készítek akkor mostanság azzal szórakozik,hogy rámennék az elkészült képre és kiírja,hogy a készülék nem támogatja ezt a fájltípust....mit az any*dat nem támogatsz,2 perce csináltam a fotót...

Ha tele a tárhely,ébresztő órát sem enged húzni,törölhetsz le valamit hogy másnap reggel fel tudj kelni de hát ilyen ez a valamit valamiért alapon,egészen hozzászoktam a reggeli kávé melletti mindennapos facebook letöltéshez,miután már felkeltem és nem kér tárhelyet az ébresztőhöz :D Gyorsan merül,10%-ról szokása inaktív állapotban is lemerülni teljesen 10 perc alatt :D

A kamerát már meg sem említem,akárhányszor meglátom az elkészült fotókat a sírás kerülget,és emészt a düh hogy miért nem vágtam már földhöz ezt a szart és mentem el venni egy p10-et...homályos életlen képek..

Egy szó mint száz,nekem az lg nagyoooon nem jött be,nem néztem utána a k7-nek de nem is szeretnék.A mindennapos laggolások,a túlforrósodás Youtube nézés közben már csak hab a tortán.

Véleményként saját tapasztalatot írtam,innentől rajtad áll bevállalod-e

*Egy Nem büszke k8 tulajdonos aki egy hét múlva p10 birtokos lesz*

2017. jún. 1. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!