Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri egy használt Samsung...

Megéri egy használt Samsung Note 4 75000 Ft-t?

Figyelt kérdés

Szeretnék telefont vásárolni és kaptam egy használt Samsung Galaxy Note 4 (SM 910F) 75000 forintért. Láttam a telefont, nagyon megkímélt állapotban van, sehol egy jelentékeny kopás vagy karcolás, működésileg is jó, megy az ujjlenyomat olvasó, a vérnyomásmérő, a kamera is patent. Android 6.0.1.

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek megvegyem? Mi a véleményetek erről a telefonról? Megéri az árát? Esetleg nem túl régi modell? Kérlek írjatok le a véleményeteket! Előre is köszönöm!



2017. máj. 31. 15:17
 1/4 anonim válasza:
Nem.
2017. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Niki1983 válasza:
Nekem is note 4 em van! Szeretem nagyon! Jó képeket csinál, nagy kijelzője élvezetessé teszi használatát! Bővíthető q memóriája! Csak ajánlani tudom!
2017. jún. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha le tudsz alkudni belőle egy 10-est 65-ért már megéri.
2017. okt. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Is-is. Attól függ honnan nézzük. Az eladónak igen, a vevőnek nem.
2017. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!