Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől merül gyorsan a telefonom?

Loca19 kérdése:

Mitől merül gyorsan a telefonom?

Figyelt kérdés
van egy lassan féléves Huawei P9liteom. Télen semmi gond nem volt vele, ha faceztem meg messengereztem akkor merült nagyon az aksi de napközben alig merült ha nem használtam. Most viszont mióta bejött ez a nagy meleg, azóta egy éjszaka alatt akár 5-7%-ot is merül pedig nem is használom. Mi lehet a gond? A meleg vajon ennyire ártana neki?

2017. jún. 1. 07:25
 1/3 anonim válasza:
Nekem az LG G4 em csinalta ezt de durvabban. Este aludtam hozza se nyultam, mire felkeltem 30%ot merult. Utana olvastam neten mit lehet csinalni. Nallam a problema megoldodott ott h letoroltem a folyton hatterben futo 360 virusirtot. Az meritette folyamatosan. Azota semmi gond vele.
2017. jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Lehet a meleg miatt is. Nekem az a tapasztalatom a telefonokkal, hogy egy idő után mindegyik (amiket eddig én használtam: Sony, HTC, Samsung,Nokia, LG,Microsoft, most Huawei P8 lite) elkezd nagyon hamar merülni. Elvileg hamar romlik az aksi, meg én azt is tapasztaltam, hogy pl. tegnap egy fél óra Snapchat és Facebook után olyan forró lett a telefon, hogy lekellett raknom mert a kezemnek sem volt jó.Szóval lehet a meleg miatt, aksi miatt is.

Én megpróbálkozok szerintem egy iPhone-al, hátha jobban bevállik.

2017. jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kérdés csak az lenne az első hozzászólóhoz hogy hogyan állítottad le a háttérbe futó programokat? Mivel nekem a telefobnkezelőmön kilövöm a nagyfogyasztású alkalmazásokat de vmiért mégis megnyitja mindig őket. Második hozzászólónak pedig nem javaslom az iphonet. Pár ismerősömnek az van és naponta töltik az iphonjukat. Ezenkívül nem lehet zenét meg semmit se rátenni.
2017. jún. 1. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!