Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy beleegyezzenek, hogy vegyek magamnak új telefont?

Figyelt kérdés

Egy kb. 6-7 éves telefon tulajdonosa vagyok, amit apumtól "örököltem", de ebből a telefonból kezd elegem lenni. Az, hogy karcos, csak fizetős játékokat lehet letölteni, és zenét sem enged rátenni, netet sem enged, még hagyján, de egy egyszerű két szavas sms-t is fél óráig kell pötyögni, mert nem azt a betűt jeleníti meg, amit beütöttem. Anya pontosan tudja, hogy akarok egy újat, de nem engedi. Apum meg "kicsit" zsugori, neki el sem mondtam. Nem kétszázezres ájfónokat, csúcskategóriás telefonokat kérek, csak egy kicsivel komolyabb és újabb telefont szeretnék, ami még sokáig jó lenne. Kinéztem már egy megfelelő telefont, lenne is rá pénzem, de nem tudom, hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy beleegyezzenek. Ötös tanuló vagyok, szülinapra, karácsonyra sosem kértem drága, vagy felesleges dolgokat, csak azt, amire tényleg szükségem volt. Kérlek segítsetek!

Köszönöm a válaszokat előre is! :)



2017. jún. 1. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
"de egy egyszerű két szavas sms-t is fél óráig kell pötyögni, mert nem azt a betűt jeleníti meg, amit beütöttem" Ennek két oka lehet: Rossz a billentyüzet (de akkor a számbeütéssel is lennének gondok!), vagy még mindig nemm tanultad meg kezelni (akkor meg minek az uj?)
2017. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, akkor úgy mondom, hogy rossz a billentyűzet (igen, a számoknál is vannak gondok, de azt nem említettem meg). És sajnos nem lehet rá újat letölteni, próbáltam. :/
2017. jún. 2. 08:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rá pénzed, akkor miért nem veheted meg? Most akkor az a pénz a tiéd, vagy nem?

A szüleidnek mondd meg, hogy a régi telefon rossz, lassú.

2017. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!