Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Maximum 80 000 forintot költhete telefonra. Nem vagyok nagy telefon szakértő. Az fontos, h jó kamerája legyen. Gondolkodtam a Samsung Galaxy J5-ön meg az A5-ön. Mi a véleményetek róla? Mi a különbség köztük? Ti milyen telefont tudnátok ajánlani?
2017. jún. 2. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ennyi pénzért nagyon kicsi a tudása. Nézz szét pl a Tinydeal-on, sokkal olcsóbban mégegyszer ekkora tudásút tudsz venni. Annyira azért legyél szakértő hogy eltudd olvasni a leirást. Pl ezt.

[link]

Ennek már az első kiadása is szinte csúcs volt , de ez ez sokkal jobb. Csak pusztán ülj le és módszeresen hasonlitgasd össze minden részletét aprólékosan. Én merem ajánlani mert ilyen van a családba , első kiadás.

Ez ráadásul NÉMET raktárból jön, nincs szállitási költség, nincs vám , nincs áfa sem. 3-7 nap a kiszállitási idő.

2017. jún. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Samsung Galaxy J5 és J7 jó árban vannak mi a véleményetek róla?
2017. jún. 2. 11:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ragaszkodsz a Samsunghoz, akkor a 2017-es A5 jó lehet.

Itt egy teszt róla: [link]

A J5 nem ajánlott.

2017. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!