Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van aki váltott Telenor...

Van aki váltott Telenor korlátlan mobilnetre?

Figyelt kérdés
Jól működik? Gondolkodom váltásra T-től.
2017. jún. 2. 13:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
15%
A Telenor mobilnet nem korlátlan.
2017. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Korlátlan mobilnet? Az melyik csomag? :o
2017. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sokan váltottak már.

Nézz be ide: [link]

2017. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én váltottam, végre egy jó húzásuk, csak annyi baj van vele mint mindegyikkel, hogy vasút mentén néha kicsit gáz, de még azért elmegy talán.
2017. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Váltanék ,de persze a feltöltőkártyásoknak nem lehet...
2017. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Feltöltőkártyások is átválthatnak a Hello Data csomagok egyikére. Annyi, hogy üzletben kell kérni, mivel az ilyen váltás SIM cserével jár.
2017. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdeztem a telenort csak számlásoknak van...épp azért vagyok kártyás mert nem akarok számlás lenni...amúgy a sim kártyának szerintem ehez semmi köze...
2017. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
..ja akkor ez úgy "mobilinternet", hogy valójában egy hangalapú előfizetéshez tartozó net elérésről van szó.. Nálam a mobilinternet még azt jelenti, hogy külön adat alapú sim kártya kifejezetten netezéshez. Úgy látszik, az eddigi egyértelmű terminológiát kezdik összemosni más szolgáltatás típusokkal, gondolom azért, hogy minél jobban bevigyék az egyszeri júzert az erdőbe..
2017. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel a kártyásoknak nem tudnak hűségidőket a nyakukba akasztani most próbálják mindenhogy ellehetetleníteni őket h legyenek ők is számlások...
2017. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pont azt írtam, hogy a feltöltős előfizetést bármikor átválthatod számlásra.

És a Hello Data csomagra nincs hűségidő, így bármikor visszaválthatsz feltöltősbe.

A SIM kártyához van köze, mert ha átváltasz számlás előfizetésre akkor kártyát cserélnek, ha pedig visszaváltasz feltöltősre akkor szintén kártyát cserélnek.

2017. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!