Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 halozati problema,...

IPhone 6 halozati problema, mitol?

Figyelt kérdés
Sziasztok, fel eve kaptam egy iPhone 6 keszuleket elvileg amerikabol berendelve amire 70ezerert lett veve magyarositas stb, meg hogy hasznalhato lehessen elvileg nem lehetett rajta facebookozni sem semmit csinalni, csak hivasra volt jo, mondtak ne frissitsem le a szoftvert de en megtettem, a baj az, hogy valamiert csak az otthoni wifimre csatlakozik fel, es mas wifi halozatot nem igen talal meg mikor mas telefon igen, es csak a mobilnetemmel tudok mashol valamit kezdeni. Mi a megoldas? Csinaltam szoftver visszaallitast de ez a problema fennmaradt.

2017. jún. 2. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom szerintem eléggé átvertek. Amerikából hozott iPhone-al semmit nem kell csinálni, hogy itthon használható lehessen, ha kártyafüggetlen.
2017. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem en fizettem ra plusz osszeget hanem az edesapam akitol ajandekba kaptam a keszuleket. Mit tudok csinalni a telefonnal, hova vigyem ahol tudnak is valamit ezzel kezdeni?
2017. jún. 2. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:

ezzel már semmit. én mondjuk nem tudom, milyen módon volt függetlenítve, de így a leírtak alapján vagy raktak bele egy függetlenítő simkártyát, ami csak bizonyos szoftverrel működik, és ha frissítessz, akkor kuka, vagy másik, ami tudtommal jóideje nincs, az a jailbreak általi frissítés...inkább előbbire tippelnék. akkor viszont tényleg elég durván lehúztak titeket azzal a 70ezerrel, mert a kártya kerül vagy 10-15ezerbe...


ha kiveszed a sim kártyádat, akkor csak az van benne?

2017. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*jailbreak általi függetlenítés
2017. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajat simkartyam van benne.
2017. jún. 3. 05:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem független, az USA ban sokszor a telefont lekodolják, hívni lehet, de az internet nem fog működni, javaslom menj egy iphone szervízbe, ott meg tudják oldani, ha nem akkor egy arab telefonos hekker feltöri neked, bár nem olcsó!
2017. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!