Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s -en futnak ezek?

Iphone 4s -en futnak ezek?

Figyelt kérdés

Face, navi, gmail, face messenger?


Tudnék venni egy szép állapotú 32GB -ost, tudom nem úgy használható mint az újak, de ha ezek működnek akkor nekem elég lenne per pillanat.



2017. jún. 2. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
most még igen...aztán kitudja, hogy amikor az iOS 11-el átállnak teljesen 64 bites támogatásra, akkor mennyi ideig lesznek elérhetőek az App Store-ban a régi, 32 bites alkalmazásverziók, hiszen pont az az egyik cél, hogy a 32 bites appok törlésével felszabaduljon egy csomó hely az App Store-ban, előbb utóbb biztosan nem lesznek majd elérhetőek.
2017. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted ezt a hely felszabadulást?
2017. jún. 2. 20:30
 3/8 anonim ***** válasza:
De miért akarsz egy fatengelyes vackot venni? Meg a kis kijelző se való semmire.
2017. jún. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

úgy értem, hogy helyet spóroljanak a szervereken, hisz rengeteg alkalmazás van, ami fenn van 32 és 64 bites verzióban is az App Store-ban, azonban egyre inkább tűnnek el a régi iPhone-ok(legalábbis az Apple számára magától értetődő, hogy ami nem frissíthető, elavult, azt előbb utóbb lecserélik egy frissebb modellre), így teljesen felesleges lesz a 32 bites verziókat ott tárolni.


sok alkalmazásnak meg egyébként sincs már frissítése 32 bitre, mert az Apple készül egy ideje a teljes átállásra, és arra sarkallja a fejlesztőket, hogy csak 64 biten fejlesszenek, mert a másik platform úgyis megszűnik.

2017. jún. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Imádom az apple termékeket, de ez már annyira elavúlt és gyenge, hogy senkinek sem ajánlanám. Ha összesen 30 ezer forintot tudsz rá szánni egy telefonra ne Iphone-t vegyél. Most még lehet használni azokat az appokat, de félév múlva már nem biztos és ezeknek a készülékeknek rohamosan esik az ára.


Kicsit várj és gyűtsd még a pénzed. Ha 2-3 hónap alatt nem tudsz félre rakni 50-60 ezer forintot egy Iphone 5S-re (amit szintúgy nem ajánlanék, de sokkal jobb mint a 4 és még használható lesz a következő 1-2 évben), akkor nem hiszem hogy jó befektetés lenne az anyagi helyzetedben egy Iphone. Vegyél egy androidod.

2017. jún. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazából az androidos telefonok is pénzkidobás ebben az árkategóriában, nézem már egy ideje, már új korukban is olyan paraméterekkel jönnek ki, hogy garantált pár hónap múlva az akadozás, szaggatás, fagyás... nem akarok nagy dolgokat, nyilván tudom és belátom hogy több pénzért többet kapok, nem is ez az érdekes.


Egyébként bármilyen telefonra lenne pénzem, de vannak számomra ennél fontosabb dolgok is, bármilyet is veszek mindnek esni fog az ára, mind elavul, ha törik minél drágább annál több kár, ha javítani kell szintén. Egy szóval nincs is szükségem a legújabb 1-200ezres telefonokra, szinte mindig kéznél van az asztali gépem vagy a laptop, amin azért sokkal jobban megoldom amire szükségem van.

2017. jún. 6. 09:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Én vagyok az 5#

Kérdezd meg a szolgáltatódat, hogy van-e valamilyen akciójuk vagy az előfizetéseddel tudnál-e kedvezményt igényelni.

Pl.: Mi már régóta a T-mobilnál vagyunk és éppen ezért valamilyen platina kártyás nem tudom mink van :D Az a lényég, hogy mi tavaj kaptunk egy huawei p8-t ingyenesen.


Igazad van ebben a kategóriában semmi sem jó bejektetés... de ha van pénzed mért nem veszel 100 ezer körül és akkor nem kéne lecserélned 1 éven belül a telefonodat. Ha ilyen kicsik az elvárásaid azt akár 5-6 éven át is tudnád használni és így sokkal többet kapnál a pénzedést.


Ha midenképpen 30 ezer forrint körüli összeget akarsz rá szánni akkor is vannak jobb android telefonok amit nem csak használhatóbbak, hanem tovább is bírják mint egy Iphone 4.


Nekem van Iphoneom, Ipadem és macbook airem, plusz a családban szinte mindenki Iphonet használ... Nem azért ajánlom az adroidos alternatívákat mert nem szeretném az apple termékeket, csak ebben a kategóriában nem éri meg... Lehet pár hónapon belül már azokat az appokat sem tudod majd használni... :D

2017. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megértem az álláspontod. Nekem is pont egy P8 -am van - ez a másik telefon másra lesz használva - igazából szerintem 5-6 évig nem lehet ezt se használni. Igen sok dolog történhet a készülékkel, meg a használatát támogató szolgáltatások változhatnak annyit, hogy ne legyen így, de még előre nem látható dolgok is történhetnek, mint ahogy az autóknál kipattant a botrány, hogy csaltak a károsanyag kibocsátással, itt más derülhet ki... szóval ami biztos az az, hogy ha valaki megveszi, kifizeti akkor az ellentételezés gazdát cserél, aztán hogy mi lesz évek múlva senki se tudja.


Persze vettem az adást, hogy ez most már nem az igazi.

2017. jún. 6. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!