Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit ért mindenki az alatt...

Mit ért mindenki az alatt hogy a windows phone egy halott rendszer?

Figyelt kérdés

2017. jún. 2. 21:49
 1/6 meszike91 ***** válasza:
100%

Ezt: [link]


Sose volt népszerű, de mára mérhetetlen lett. Már a microsoft se frissíti egy ideje a termékpalettát. El kell engedni...

2017. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Trevor. ***** válasza:
100%
Nincsen rá sok népszerűbb app és játék. Nem fejleszt rá senki. Ezért WP-s telefont sem érdemes venni.
2017. jún. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Leginkább azt, hogy maga a Microsoft is teljes mértékben kifarolt mögüle az évek során, meg leginkább soha nem is erőltették igazán meg magukat...
2017. jún. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerettem a WP-m, gyors volt az os, tetszettek a csempék, tényleg jó volt az alap, szerettem többet a beépített appok közül (jobban mint droidon vagy iosen)


Lecseréltem, mert gyakorlatilag vagy nincsenek rá meg az appok, vagy kivonulnak éppen a gyártók, esetleg ezer éve nem frissített, bugos programjuk van alibiből, hogy kiirhassák van WP támogatásuk.


Hiába gurított nagyon jót az MS, túl későn jött, és a nagy fejlesztőket nem sikerült megnyerniük. Kár érte.

2017. jún. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 AntZ ***** válasza:

Azért annyira nem halott még:

[link]

2017. jún. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Amúgy ha reálisan akarjuk nézni, akkor a WP nem meghalt hanem soha nem is élt igazán. Még egy Nokia név sem volt elég az elterjedéséhez.


Ráadásul a csempés felületen kívül igazából semmi extrát vagy jobban nem mutat mint az összes többi rendszer.

2017. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!