Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet mobilon beállítani,...

Hogy lehet mobilon beállítani, hogy ha foglalt a szám amit ÉN HÍVOK, akkor NE akarja átirányítani a hívásomat? Van erre lehetőség?

Figyelt kérdés
Megszólal egy síp és utána vonódik le a pénzem, anélkül, hogy sikerült volna felhívnom az illetőt, ha nem teszem le elég gyorsan. (Hangpostára nem akarok küldeni semmit se, azoknak akiket hvni szoktam.) Ezt be lehetne állítani az én mobilomon, hogy átirányítással ne hívjon semmilyen számot?

2017. jún. 3. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet.
2017. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem
2017. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a hívott félnek kellene kikapcsolni a hangpostát, te nem tudsz vele mit kezdeni.
2017. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van, a hívott fél állítja be, vagyis mindenki magának. Fassza is lenne, ha pistike döntené el, hogy ki használhat hangpostát és ki nem.
2017. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel, ki használ hangpostát, de az igen, ha valakinek a hangpostája bekapcsolása miatt fogy a pénzem.
2017. jún. 4. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!