Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez jó tablet? (konfig lent)

Ez jó tablet? (konfig lent)

Figyelt kérdés
CPU:allwinner,Cortext,1.5GHz Android 4.0 oprendszerrel, 9.7 HD IPS érintőképernyő LCD kijelző 1024x768 pixel felbontással,4-16GB beépített flash memória, 128MB-16GB külső TF kártya támogatás nagyjából ennyi Myaudio series 7.Bocs,nem vagyok szakértő

2017. jún. 3. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél egy ipad mini-t ha kevesebb pénzed van.


Nekem ipad air van, 100.000 volt 16-os, és tökéletes, érdemes lenne egy apple-t venni, már ha tablet kell.


Ha kevesebb pénzem lett volna vettem volna egy ipad mini-t.

2017. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az ipad-ek az igazán jó tablet-ek.
2017. jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
És mire akarod használni?
2017. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Internetezésre,játékra nagyon másra nem
2017. jún. 3. 17:20
 5/15 anonim ***** válasza:

internet, játék?


Én pont arra használom az ipad-et.


Tényleg, tegyél félre és akkor vegyél egy ipad-et vagy ipad mini-t.

2017. jún. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez egy elég gagyi tablet, mond meg mennyit szánnál rá, s segítünk jobbat választani!
2017. jún. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
60000-70000ft
2017. jún. 3. 17:34
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Első, máspik, meg mittudoménhányadik... hova nyomod azt az iPadet? :D örülök, hogy te elégedett vagy vele, használd egészséggel. De amilyen specifikációjú tabletet írt a kérdező, valószínűleg egy iPad árának a töredékét szánja rá. Ez olyan mintha megkérdeznéd, hogy jó-e a Škoda Octavia, és én ugrálnék a képedbe, hogy vegyél inkább 7-es BMW-t, mert az jobb -_-


Kérdező:

Szerintem az általad említett tablet hardvere netezésre és kevésbé hardverigwwnyes játékok futtatására elég. A sima HD-s kijelzőtől ekkora méretben nem fogsz hanyatt esni, de alap dolgokra elmegy amit írtál.


Tényleg könnyebb lenne, ha írnál árkeretet, és esetleg leírnád, hogy konkrétan mi a jelenlegi kiszemelted.

2017. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Asus ZenPad 10 Z300CNL

Én ennyiért ilyet vennék. 2GB RAM, 32GB tárhely, 4 magos Intel Atom CPU.

2017. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Na ennyiért pláne xar. Kb. 15.000-et ha adnék érte, még annyit se. Igazából 70.000-ből már szinte a középkategóriát meglehet célozni. Kérdés hogy ennyiért mit akarsz? Apllet ennyiért nem igazán fogsz kapni, max használtan. Másik kérdés pl. hogy a márkára mennyit akarsz költeni, pl. Samsungok talán egy árnyalattal drágábbak minta Huawei s az meg drágább mint a Lenovo s vannak még a névtelen Kínai márkák is illetve "félmárkák".


60.000-70.000-ért kérdés hogy milyen "+"-t szeretnél kapni, szerintem ha analfabéta vagy a témában, inkább kerüld a Kínai ismeretlen márkákat, mert alaposabb körültekintést igényelnek, költhetsz +ba azért pl. hogy jobb legyen a felbontás, vagy nagyobb az akku, vagy erősebb processzor, esetleg vásárolhatsz "luxus" helyről mint a MediaMarkt, ahol ráfizetsz +10.000-et, de nem parasztkodnak garanciázással, s gördülékenyebben megy minden ha valami elromlik, biztosítást 60.000 ft-os kategóriában értelmetlennek találom, akkor már inkább ügyelj rá ;). És jó lenne kitalálni azt is hogy mekkorát akarsz? Nekem egy 10 colos tablettem van, és meg vagyok elégedve a mérteével, és nem bántam meg hogy nem 7 colosat vettem, bár annak is megvannak az előnyei, mert pl. ágyba kényelmesebb 1 kézzel tartani.

2017. jún. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!