Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül le ilyen gyorsan?

Roli96 kérdése:

Miért merül le ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés
iphone 6s ről lenne szó, mikor megvettem este levettem 100% másnap reggel 100% és még 10 perc használatot bírt 100% on. Jelenleg ha este leveszem 100 ról akkor reggel ilyen 72% on van és nem tudom miért. gps kinyomtam, ki lett próbálva repülőgépes üzemmodban is. aksi ki van cserélve ugyan ez. továbbá azt is csinálja, hogy 67ről 50 re lemerül 10-15 perc alatt aztán 50% on marad 1 órán keresztül.

2017. jún. 3. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd, hogy minden ki van-e kapcsolva rajta, amit aktuálisan nem használsz, például Wifi, Bluetooth, NFC, GPS, satöbbi, ezek is kegyetlen módon merítik az akksit, csak akkor kapcsold be, amikor használod őket, illetve a kijelző fényereje is csak annyira legyen felnyomva, amennyire feltétlenül szükséges Neked, és próbáld ki úgy, hogy 1 nap alatt mi történik!
2017. jún. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ma: reggel 62%....hajnali 2 kor szedtem le 100% ról. kb 2x olyan lassan merül mint mikor használom, használat közben óránként -10% kb. ezért furcsálom, kikapcsoltam mindent, de mikor vettem ment a wifi meg a gps is és nem merült ilyen gyorsan, ezért furcsálom
2017. jún. 4. 11:08
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Az Iphone-k egyik negatívuma az akksi.
2017. jún. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én azt értem, de mondom, új aksit tettem bele, és van hogy oránkánt merül 5% ot használat közbe, ma pl 60 percet bírta 100% on majd elkezdtem használni 30 perc után még 100% majd 10 perc mulva 94%
2017. jún. 5. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!