Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem lassul be egy idő után a...

Nem lassul be egy idő után a galaxy s8?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás előtt állok. Eddigi androidos készülékeim(galaxy gio és galaxy s3) nagyon gyorsan 'töbkre mentek', szuper lassúak lettek egy, másfél éven belül. 2014ben vettem iphone 5s-t, ami a mai napig szuperül működik, de sajnos már érzem, hogy ideje van cserélni, plusz a kamerám is sajnos előz héten berepedt. Nagyon félek elválni az iostól, egyáltalán nem akadt, nem lassult be a telefon a 2-3 év alatt, ugyanakkor az új S8asnak olyan gyönyörű kijelzője van (és jack dugója!) ami miatt komolyan elgondolkodtam azon, hogy inkább azt veszek. Fejlődött annyit az android az utóbbi években, hogy zökennő mentesen fusson 3évig kb?

2017. jún. 4. 07:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Az Androidos telefonok sem lassulnak le, csak te nem vagy fair. A Galaxy Gio egy alsókategóriás telefon, az 5s egy csúcskategóriás. Miért hasonlítod össze a 2t? Ez olyan, mintha egy fiút, aki gyenge, de tud szeretni, össze hasonlítod egy kigyúrt börtöntöltelékkel, és azt mondod ő a jó, mert erősebb.
2017. jún. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

1# lol ez az utálat ios/iphone iránt szánalmas


Amúgy kérdező ilyet nem lehet tudni hiszen nem rég jött ki, ha már most lassulna nem venné senki.

Anno android tapasztalom alapján 1 év után lassul majd folyamatos újrarakással kibír még 1 évet, utána el kell adni.


Én is most fogok váltani iphone 6 plusról s8+ ra, mondjuk nekem az iosból csak azért lett elegem, mert nem jailbreak-elik azonnal a szoftvert azt lehet várni fél éveket mire feltörik +ios10 óta nekem nem tetszik az egész.


Persze mindjárt jönnek védeni, hogy " változott annyit 4.4 óta, hogy nem lassul" stb, én már nem hiszek el semmit, majd kiderül

2017. jún. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Régebben, mondjuk még a Galaxy S3 idejében nagyon gyorsan fejlődtek a telefonok, és az appok is egyre testesebbek lettek, ami miatt kevés lett az 1GB RAM, és amiket már nem vitt olyan simán az a hardver.


Napjainkban a telefonok elérték azt a szintet, amikor a fejlődés picit belassult. Mert mostanában feleslegesen erős telefonokat gyártanak, mindezt azért, hogy papíron jobban mutasson, mint a konkurens gyártóké. Felesleger tovább emelni a RAM-ot, a 4GB bőven elég. A processzorteljesítmeny meg megüti egy középkategóriás laptop szintjét. Ha ehhez hozzáveszed a villámgyors Flash tárhelyet, akkor be kell ismerni, nagyon ütős kis számítógépeket hordunk a zsebünkben.


Nem fog másfél év után belassulni, én olyan 4-5 évet tippelek egy mai felsőkategóriás telefonnak.

2017. jún. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Az elsonek pedig: igen, tudom, hogy pl a gio also kategorias, de eppen azert irtam le, mert nem tudtam eldonteni hogy az android miatt halt be vagy mert alapbol kaki. Az s3 pedig a maga idejeben nagyon jo telefon volt. Az utolsonak pedig nagyon koszonom!
2017. jún. 4. 08:47
 5/11 anonim ***** válasza:

#2:

Sajnálom, hogy nem megy az ertőolvasás. Sehol nem írtam semmi rosszat az iPhone, Apple-el kapcsolatban.

2017. jún. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5# sajnálom, hogy nem fogod fel milyen hasonlatot írtál:

"Ez olyan, mintha egy fiút, aki gyenge, de tud szeretni, össze hasonlítod egy kigyúrt börtöntöltelékkel, és azt mondod ő a jó, mert erősebb."

2017. jún. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, amivel arra céloztam, hogy mindkettő jó a maga módján, persze nem ugyan arra.
2017. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*jó valamiben
2017. jún. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem note4 el volt az utolsó droidos tapasztalatom. Hát...fél év múlva már jofogáson volt.

Persze az s8 már igen csak durvább telefon, nemhiszem, hogy rosszab lenne az iphone nál(sőt) szóval biztos megleszel vele elégedve. :)

2017. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung Galaxy S6 Edge-m van már 2 éve, de semmi problémám nem volt vele (én is tervezem cserélni s8+ra vagy iphone 7+ra bár iphoneom még nem volt így hajlok a s8ra) kitünően működik a mai napig. Páromnak 3 évig volt Samsung s4e amit csupán azért cserélt le mert eltörtem véletlenül a kijelöjét. Most Note 4se van immár 3 éve. Szintén kitünően működik. Szóval szerintem nincs mitől félni ezzel kapcsolatban
2017. jún. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!