Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik lenne a jobb választás...

Melyik lenne a jobb választás szerintetek? LG G6 Vagy Samsung Galaxy S7 Edge?

Figyelt kérdés

Esetleg akinek van G6 vagy S7 Edge Tapasztalat?

Indokoljátok meg miért lg vagy miért samsung!


2017. jún. 4. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
A kettő közül egyértelmű Samsung S7-es.
2017. jún. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő jó, hisz mindkettő a gyártó zászlóshajója, vagy a volt zászlóshajója. Én magamnak a Samsungot venném. Most nem fogok feleslegesen érvelni, ugyanis fogalmam sincs, milyen egy LG-t használni, sosem volt a kezemben, és nem tudom, milyen a G6, hogy miben jobb, vagy miben rosszabb. De manapság a felsőkategóriás telefonok hardvere hasonlóan erős és elég erős, szóval ami befolyásolhatja a döntésed, az az ár, a dizájn és a kezelőfelület.


Jelenleg a negyedik felsőkategóriás Samsungomat koptatom (egyiket sem újonnan vásároltam), és nagyon elégedett vagyok vele. Ezért ajánlottam az S7-et. LG-vel nincs tapasztalatom.

2017. jún. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ. Igazából az LG-ben a széleslátószögű kamera nagyon tetszik. Viszont olvastam, hogy az aksi és a kijelzőfény nem túl jó, ugy hogy igazából ezért nem tudom eldönteni, h melyiket válasszam.
2017. jún. 4. 10:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem s7 edge van, g6-hoz nem volt szerencsém de egy rossz szavam nincs az s7-re..

akksi is nagyon jó, auto fényerő mellett 6-7 óra kijelző idő simán megvan, úgy hogy wifi vagy 4g megy egész nap. ha érdekel valami konkrét az s7 edge-ről, kérdezz csak nyugodtan:)

2017. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Esetleg lenne egy olyan kérdésem, hogy amik voltak az S5 be, mozdulatok/funkciók, hogy például: videoról le vetted a szemed akkor megállt a video, akkor a telefon felett elhuztad a kezedet tovább lapozott zene/kép, követte az ujjadat a telefon stb. ezek az S7 ben ki maradtak? Mert én mikor nyomkodtam az S7et akkor ezeket nem találtam benne. és ezek tök jó pofa kis funkciók.
2017. jún. 4. 14:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ezek már nincsenek szerintem, meg pl ha lefele ment a szemed akkor görgette a lapot az s4-em, de ebben ez sincs.

olyanok vannak, hogy amíg nézed a képernyőt nem kapcsolja ki, meg a tenyér szélével screenshot.

de vannak újak, pl ha 2x benyomod a középső gombot egyből behozza a kamerát.

2017. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alex Fly ***** válasza:
84%
Akkor én képviselem a másik oldalt. Ha nekem kellene választani, akkor egyértelműen a G6. A két klszülék között van egy generációnyi különbség, ami ebben a kategóriában sokat számít.
2017. jún. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na igen még ez miatt is gondoltam az LG-re. Hát még hónap végéig van időm, addig megálmodom.
2017. jún. 6. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!