Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? Mik a tapasztalaitok

Mit tegyek? Mik a tapasztalaitok

Figyelt kérdés
Vagy veszek most egy Samsung galaxy j3 2016-ot ( újonnan) 35.000 Ft ért vagy még gyűjtök és veszek (használtan) egy iPhone 6-ot vagy (újonnan) egy Samsung galaxy a3 2017.

2017. jún. 4. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha csak a telefon "jóságáról" beszélünk, akkor annak ellenére, hogy a harmadik évét tapossa, és nincs már akkora előnye, de az iphone 6 a legjobb.

Ha azt is nézzük, hogy azt használtan vennéd, akkor nem biztos. Bele kell számolni, hogy azt már valaki használta előtted, nincs garancia, meg egyértelműen kevesebb ideig fogja már bírni, mint egy új készülék. Természetesen ez mindenki saját dolga, de én nem vennék használt telefont, akkor inkább kicsit leljebb adok az igényeimből.

A sorban a második az A3. Igazából már egy eléggé kiforrott, jó, erős kis telefon, szóval én a használt iphone-nal szemben előnyben részesíteném.

Esetleg annyit tudok mondani, hogy ár/érték arányban van nála jobb (pl xiaomi redmi note 4), ami erösebb, de átlag használatra ez is tökéletesen megfelel.

A j3 semmiképp. Nem mondom, hogy annyira rossz, de annál 1000 jobb alternatíva van.

2017. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A J3-mat én sem ajánlom. Az A3 2017 tök jó telefon, ha egyszerű és biztonságos vételt részesíesz előnyben, akkor ez a készülék újonnan megéri. Ha használt készülékek is játszanak, akkor igen, érdemes iPhone 6-ot venni, mert még mindig egész jó telefon, de több korlátba fogsz vele ütközni, mint egy Samsung Galaxy S7-tel. És márpedig ezt a két tipust használtan nagyon hasonló árért vesztegetik, ezért bár nem írtad alternatívának, én a Samsung Galaxy S7-et ajánlanám használtan. Hasonló mint a J3 picit több extrával, és bivalyerős hardverrel, szóval valószínűleg tovább lesz jól használható. És többet nyújt az iPhone 6-nál, inkább a 6S és a 7 a konkurense, és sokmindenben még azokat is alázza.
2017. jún. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*hasonló mint az A3.
2017. jún. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én iPad és iPhone felhasználó vagyok, de sima 6-ot már nem vennék az 1 giga ram miatt. Kevés lesz az már . Inkább egy SE. J5 2016 alatt pedig nem vennék samsungot.
2017. jún. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Esetleg iPhone se?
2017. jún. 5. 21:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a mérete nem probléma, akkor talán azzal járnál a legjobban. Nagyon jó kis telefon, és apple mércével nézve az ára is egész kellemes.

Az 6-nál egy jobb választás, ahogy #4-es is megjegyezte :)

2017. jún. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!