Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5 vagy Samsung...

Samsung Galaxy S5 vagy Samsung Galaxy Alpha 2017-ben? Melyiket? Telefont cserélnék, és nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés
Sziasztok egy kérdéssel fordulok hozzátok Samsung Galaxy S5 vagy Alpha éri meg jobban 2017-ben? Tudom,hogy nem maiak , de nekem nagyon tetszenek, és mai napig jó és használható telefonok. Mindegyiknek meg van a maga hátránya,(és előnye). Például az S5 müanyagházas és az Alpha nem bővíthető...mind kettő tetszik számomra. Nem tudok dönteni, ezért fordulok hozzátok. Melyik éri meg így 2017-ben? Érveljetek...rengeteg tesztet és kommentet olvastam.(használtan venném, mert már nincs forgalomban, és kedvezőbb áru)

2017. jún. 4. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Huawei P9 Lite nem játszik?
2017. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

Ha nem vagy mazochista, vagy nem szoktál rituálisan pénzt égetni, akkor egyiket sem éri meg megvenni. Bármennyiért vennéd, szar.


Én elhiszem, hogy tetszik külsőre, de inkább írj egy árkeretet, és hidd el, sok hozzáértő ember van itt, találunk olyat, ami megfelel neked, és nem egy lapát szemét.

2017. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Számomra a teljesítményük megfelelő lenne, mert kamera, messenger, facebook, youtube-ot használok telefonon. Az Alpha mérete miatt jobb volna, de túl sok a kompromisszum, míg az S5 többet nyújt(néhol), de ott is van negatívum. Az eddigi válaszokat köszönöm, még elgondolkodok máson is...
2017. jún. 5. 07:46
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

A elso 2 valaszolonak fogalma sincs, hogy mi aza telefon.


Nekem Augusztusban lesz 3éves a Galaxy S5-öm. Nagyon meg vagyok vele elégedve, rossz tapasztalatom nincs(csak az ujjlenyomat-felsimerő rendszer, mert néha nem ismeri fel az ujjad és ilyenkor a jelszot kell beirni) Alphat ismerem at is jó csak arra nincs annyi támogatás mint S5-re.(max. Version: Android 6.0.1)Szoval megéri ajánlom. És ne hallgass az első 2 válaszolóra.

2017. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Jó látni, hogy még mindig jól müködik a telefonod. Kicsitt még tartok a döntéstől, mivel a két telefon számos ponton más nyújt...az S5 erős, szép, bővíthető és nagyobb van infra...az Alpha kompaktabb, fémkeretes, de nem bővíthető és nanosim jár bele. Mindkattő szimpatikus rengeteget olvastam fórumokat...ismerőseim szerint az Alpha szebb, meg minden. Élőben én is láttam és tényleg gyönyörű.
2017. jún. 5. 14:50
 6/11 anonim ***** válasza:
16%

TopDávid te már akkor sem értettél hozzá, mikor elkezdtél ide válaszolgatni, csak a sajátodat isteníted. Jobban járnál, ha nem csak okoskodnál, hanem követnéd is az eseményeket... Ja, 3 éves, ÉS PONT EZ A BAJ. Mikor érti már meg a befásult agyú fajtád (pont ilyenek a most iphone 4-et vásárolgatók), hogy a technológia ilyen ütemű fejlődése mellett egy 3 éves modellt megvenni nettó baromság, mert nem lesz tartós...semmilyen szinten.

És nem, nem a kérdezőt köpködöm, hanem azt, hogy valaki olyan magabiztossággal terjeszti a baromságát, mint te.


Kedves kérdező: Tartom a véleményem, hogy inkább valami újabb modell után kellene nézned. Nem rosszindulat, nem azt akarom, hogy olyat vegyél, ami nem tetszik, pusztán jót akarok, hogy ne legyen vele egy év múlva baj. Semmi különleges nincs ebben, egyszerűen azoknak a modelleknek lejárt az idejük. Akinek van, az még simán elhasználgatja egy ideig, de már nem érdemes most megvenni őket.


Üdv: #2

2017. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Pont, hogy TopDávidnak nincs fogalma a dolgokról. Hiába tűnnek jónak a tulajdonságaik alapján, mert már egyszerűen túl régiek. Ezért ajánlottam a Huawei P9 Lite-ot, mert körülbelül egy szinten van ezekkel (van amiben ezek, van amiben meg a P9 Lite jobb kicsivel), és nem olyan régi mint ezek. Vagy ha van rá pénzed, akkor ott van a Huawei P9, ami egyértelműen jobb ezeknél.
2017. jún. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a kettő közül az S5-öt javasolnám mindenképpen. Az Alphával szemeztem én is, de inkább az S5 mellett döntöttem, és nem bántam meg egy percig sem. Én is kisebb telefonhoz voltam szokva, meg kimondottan kis kezem van, de simán megszoktam a méretét, most már a régi telefonom pici. :) Fogásra meg kimondottan kellemes (persze az Alpha is)
2017. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyon jó hallani azt, hogy pozítiv kritikát kapott az S5...számomra az Alpha egy kicsivel szimpatikusabb, de mivel nem bővíthető ezért tanácstalan vagyok...az S5 is szimpatikus, de az Alphához mérve nem annyira mínőségi...na meg az Alpha kompaktabb, mint az S5...mindkettőnek meg van a maga előnye. Nehéz döntés, meg ott van az, hogy ezek már nem mai telefonok, lassan ezek is "elavulnak"...

2017. jún. 6. 21:17
 10/11 A kérdező kommentje:
Valakinek nincs Alpha-ja? Arról is némi vélemény...meg az S5-ről is. Köszönöm!
2017. jún. 9. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!