Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5 vagy Samsung...

Samsung Galaxy S5 vagy Samsung Galaxy Alpha 2017-ben? Melyiket? Telefont cserélnék, és nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés
Sziasztok egy kérdéssel fordulok hozzátok Samsung Galaxy S5 vagy Alpha éri meg jobban 2017-ben? Tudom,hogy nem maiak , de nekem nagyon tetszenek, és mai napig jó és használható telefonok. Mindegyiknek meg van a maga hátránya,(és előnye). Például az S5 müanyagházas és az Alpha nem bővíthető...mind kettő tetszik számomra. Nem tudok dönteni, ezért fordulok hozzátok. Melyik éri meg így 2017-ben? Érveljetek...rengeteg tesztet és kommentet olvastam.(használtan venném, mert már nincs forgalomban, és kedvezőbb áru)

2017. jún. 4. 20:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én lassan egy éve cseréltem le az akkor másfél éves 5S-emet, már akkor is csak a baj volt vele, és folyamatosan a szervízbe hordtam - a garanciapapír szerint szoftveres problémákkal. Az anyaga gyatra, nekem két helyen is szétrepedt/széttört tok alatt a hátlapja, és renszeresen szivatott a tipikus androidos alkalmazás összeomlós/újraindulásos hülyeségeivel. Csatlakozom a többiekhez: én sem ajánlanám.
2017. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!