Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobile-nál új előfizetés...

T-Mobile-nál új előfizetés vásárlása esetén szükséges hogy legyen az embernek bankszámlája? Meg mit kell még vinnem személyin+lakcímkártyán kívül?

Figyelt kérdés
Régebben láttam a t-mobile oldalán hogy mik a feltételei az új előfizetésnek, de most már nem találom, egyszerűen nem tudok kiigazodni azon az oldalon...
2010. máj. 18. 06:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem is lehet kiigazodni, és ha email tájékoztatást kérsz, annak se higy, mert átcsesznek.

Én laptopot+intertnet előfizetést szerettem volna venni (telefonnál ua. a szitu)

Megkérdeztem emailben aztmondták csak személyi+lakcím + 1 okirat és a betöltött 18 év kell. Elmentem a közeli tmobilba ott kértek munkáltatóit, mivel gyes-en vagyok az nem volt.Amikor mondtam neki az emailt, akkor azt mondta hogy ők csak partner cég, rendeljem meg netről.Így is lett, erre másnap felhívtak hogy kérnek 40000Ft havidíj előleget, amit a szálításkor fizessek ki, mivel nincs még náluk előfizetésem.

Szóval iratok+havidíj előleg vagy iratok+munkáltatói bankszámla kivonat nem kell.

2010. máj. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát igen, azt már én is tapasztaltam hogy az ügyéntézés náluk nem nagyon megy...

azt tudom hogy új előfizetésnél előleget kérnek, csak azt nem tudom miket kell vinni hogy megcsinálhassam az előfizetést..mert pl papírom nincs róla hogy dolgozom, de van állandó havi bevételem. szóval tulajdonképp nincs semmim személyit+lakcímkártyát kivéve :/ vagy még kell az útlevél is? mintha kellene valami egyéb okmány is.. útlevelem mondjuk szerencsére van..áhh, bonyolult ez, és nem akarok mégegyszer visszamenni, jó lenne ma elintézni ezt a dolgot.

2010. máj. 18. 07:24
 3/8 anonim ***** válasza:

A +1 okmány lehet bármi (TAJ,ADO, útlevél, jogsi).Ha kifizeted a havidíj előleget akkor más papír nem kell.

Legalábbis úgy már tőlem nem akartak kérni,bár odáig nem jutottam el,mert nem tudtam előleget fizetni.

Sok sikert!:)

Am régebben sem volt náluk előfizetésed?Mert én végül a tesom nevér vettem meg, neki van előfizetése és tőle nem kértek semmit, csak bement elmondta mit kér és 5percen belül mindenféle macera nélkül megkapta.

2010. máj. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem, anyukám előfizetésén gondolkodtunk hogy úgy veszünk, de aztán végül inkább az új előfizetés mellett döntöttünk, így legalább az én nevemen lesz a telefon.

na de akkor örülök ha nem kell más, remélem sikerül elintézni, egy hónapja nincs telefonom..:)

2010. máj. 18. 09:11
 5/8 anonim ***** válasza:

10 éve T-mobilos vagyok és évente cserélem a mobilt.

Soha semmit nem kértek, csak személyi kell.

CSak azokkal szórakoznak mindenféle papírral meg előleggel akik valamelyik szolgáltatónál elb@sztak valamit(tartozás+ilyenek).Ezt egy ott dolgozótól tudom mert közeli ismerősöm!

2010. máj. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én nevemen nem volt még előfizu tehát nem tudtam tartozni meg ilyenek, mégis kérték azt a szaros előleget.Tőled pont azért nem kérnek semmit, mert már ismernek.tesómtól sem kértek
2010. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam 2008 ban a t-mobilnak, és biztosan állítom hogy kockázatmentes ügyféltől csak személyit kérnek.

Mi is akár ránézésre kiszűrtük ki az akinek nyugodtan adható például részletfizetés, de erre vannak, kifejlett vállalati leírások, tehát ebből a szempontból 99% hogy pusztán személyivel elvihetsz onnan mobilt (míg a többi szolgáltatónál több esélyed van rá hogy mindenféle szir sz@r papírt kérnek)!

2010. máj. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dokika93 válasza:
és ha van ennél a szolgaltatonál tartozásom. akor a másik szolgáltatoknál már nem tudok kihozni twelefot??
2017. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!