Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 150000 forintig milyen telefon...

150000 forintig milyen telefont vegyek? Ha az igenyem

Figyelt kérdés

Sok fotót készítek (tehát 32 gb és bővítés, kiváló előlapi és hátlapi kamera)

Gyors legyen

Szögletes design, fehér vagy arany

Ne fagyjon le!! Ne kopjon le.

Sok email jön melléklettel.

Esetleg vízálló is lehet.



2017. jún. 5. 19:15
 1/8 anonim válasza:
64%
One Plusok közül lehet választani meg ottvan a Samsung Galaxy széria, Huawei p8/Lite. De nézze körül kicsit jobban hátha találsz jobbat.
2017. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Honor 8
2017. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiért már van jobb mint a Honor 8, szerintem a HTC 10.

Az egyik legszebb telefon, jó kamera(ugyan az az optika mint a Pixelben), Sense, nagyon jó multimédiás képességek.

2017. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
s7 edge
2017. jún. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a javaslatokat. Ezek az újabb Samsungok már nem fagyosak? Kicsit félek tőlük. Régen Ace, Advance, férjemnek Xcover mind fagyott. A kamerájuk tetszik. Volt Sony z2 kompaktom, azt imádtam. Jól bírta aksi is, nem volt fagyás soha. Huawei p6-om volt még, azt is szerettem. Most iphone se van, próbáltam szeretni de nem ő az igazi.

Szóval esetleg fentiek tudatában is segíthettek. HTC-m nem volt. Mikor Vodaban dolgoztam, volt 1-2 széria, sokat kellett szervízbe küldeni.

Nem dolgozom ott 3 éve, azóta nem is követem úgy, hogy mi újság a mobilpiacon.

2017. jún. 6. 08:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Kamera samsung

Iphone gyors, nem fagy le , nekem sok email jon, emellet szerintem kamera is jo, hajszalnyival gyengebb, mint a samsunge

A design az mar szunjektiv kinek mi a jo

2017. jún. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

s7 edge már nem fagy..

az ace meg az advance meg a galaxy széria legmélyebb bugyrai, a minivel egyetemben:D

felsőkategóriás samsunguk általában mind jók voltak, amiket te írtál az mind a közép kategóriás samsungoknak is az alja.

2017. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A HTC csúcsmodellekkel semmi gond nincs.
2017. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!