Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tűnt el minden a telefon...

Miért tűnt el minden a telefonomról?

Figyelt kérdés

Semmit se csináltam, nem nyomtam rá semmire. Egy videót akartam megnyitni és egyszerűen elsötétült a képernyő. Kivettem a SIM-kártyát, mert nem reagált semmire és újraindítottam.

DE mikor beléptem, megváltozott a háttér, letörlődött pár alkalmazás, valamint konkrétan az összes google-dolog, pl. a Play-áruház, google-könyvek, google-filmek, ilyesmik, pedig előtte hozzájuk se nyúltam.

Valamint mintha visszaállt a gyári beállításra, csak a FaceBook, Messenger, meg 1-2 alkalmazás maradt, de pl. a 2 alkalmazásomat is letörölte (a nyoma még ott volt, de 0kb-ot írt ki mellé....)

Semmi frissítés se ugrott föl, nem engedélyeztem soha ilyesmit, kikapcsoltam még pár hónapja az automatikus frissítést, szóval amiatt nem lehet....másfél éves, kissé lassú, és random bezárja pl. a FaceBook-ot teljesen, de eddig ilyet még nem csinált.

Mi lehet az oka? Mással is előfordult már ilyesmi?



2017. jún. 7. 16:44
 1/3 A kérdező kommentje:

Oké, kezdek idegbeteg lenni....

Letöltöttem anno a ColorNote-ot, ami egyfajta jegyzettömbként funkcionált.

Megnyitom, erre azt írja ki, SEMMI jegyzet sincs rajta.....korábban minden FONTOSAT beleírtam, adatokat, időpontokat, ilyesmiket, amik fontosak voltakszámomra és sehova nem írtam fel, mert nem számítottam ilyenre....és MINDEN eltűnt róla!!! :(

Rohadtul kezd idegesíteni, fogalmam sincs, miért romlott el ennyire minden......venni nem akartam új telefont, mert írtam, semmi baja nem volt, de másfél év után lazán tönkremegy minden benne? Tényleg ilyen sz*rok lennének az Androidos Galaxy-s telefonok??? Röhej!!! :"D

Ezek után már tényleg nem tudom, mire ruházzak be, ami lehetőleg nem kukában landol (pedig nem volt olcsó....első okostelefonom ráadásul....erre spóroltam anno és ennyi???) Kezdem azt hinni, a márkát fizettem meg anno, nem a "normális okostelefonos használatot"...pedig mennyire ajnározták már...

2017. jún. 7. 16:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megint újraindítani.
2017. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nem ment azzal se...

(Bár lehet azért, mert előtte visszaállítottam pl. a betűtípust, hátteret, stb...na mindegy, ez már így marad :( )

Maximum veszek újat, mert ez tarthatatlan....pl. Google Play-re le volt töltve csomó zene, azok sincsenek meg...pedig tényleg nem csináltam semmit, ki se adott semmi frissítős dolgot...

De a Google Play áruház is eltűnt a süllyesztőben, ami a legdurvább....ilyen lehetséges egyáltalán? o.O

2017. jún. 7. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!