Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki melyiket, és miért?

Ki melyiket, és miért?

Figyelt kérdés

Linkeltem amik jelenleg a képzeletbeli kosaramba vannak,amik tetszenek. Iphone nem véletlenül nincs köztük,mivel nincs rá szükségem .

Lényeg,hogy én 2-3 évig húzom 1 telefonnal ,most is csak azért cserélem le a Samsung J5 2015 telomat mert haldoklik,víz érte. Ha nem lenne baja, nem cserélném semmi pénzért,egyenlőre

Érdekelne bővebb indoklás,hogy ki miért az adott telefont venné.

Nem most venném,hanem kb. augusztus -szeptember környékén.

LG G6 32GB: [link]

Hauwei Mate 8 32 GB: [link]

Xiaomi Mi 5s Plus 64GB: [link]

Lenovo PHAB2 Pro 64GB : [link]

Xiaomi MI Max 128GB: [link]

Honor Note 8 64GB: [link]



2017. jún. 7. 18:19
 1/3 Trevor. ***** válasza:
96%
Akkor tedd fel a kérdést újra Augusztus-Szeptember környékén. Addig változnak az árak, jönnek ki új modellek st.
2017. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi,pont ezért tettem fel a kérdésemet, mert tisztába vagyok vele hogy változni fognak az áraik.

Épp ezért kérdeztem,hogy ki melyik telefont venné, nem az érdekel h xy hónap múlva melyik telefon jön ki,vagy a felsoroltak közül melyik mennyibe fog kerülni. Ezért várok vele,h lejjebb menjenek az árak- Újabb modellek meg nem játszanak nálam.

2017. jún. 8. 18:34
 3/3 anonim válasza:
Hát szerintem egy Huawei Mate 9 et vegyél,mert:egy Kirin 960 as van benne ami az A10 es után a legjobb ami a telókban lehet (az A10 es az IPhonok ban van).8magos 2,4 GHz es és 5,9 inch-es.Dupla kamerás amiből az egyik egy 12MPx eles monochrome szenzoros kamera és az alap kamerája is 20MPx amivel tűéles képeket lehet lőni.8MPx az előlapi kamerája amivel szintén nagyon éles szelfiket lehet készíteni.4000 mAh os az aksija ezért intenzív használat alatt is simán kihúz 1 napot.Van rajta ujjlenyomat olvasó és az egész készülék csak 190 g.Ez a telefon 2-3 évig simán ki fogja húzni (még tovább is) és a Kirin 960 asnak köszönhetően sosem fog belassulni.Szerintem ezért vedd meg,remélem tudtam segíteni. :)
2017. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!