Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a Sony Xperia...

Mi a különbség a Sony Xperia XZ és az XZ Premium között?

Figyelt kérdés
Az árát leszámítva melyiket vennétek meg?

2017. jún. 8. 10:04
 1/2 Wadmalac ***** válasza:

A Premium üveg hátlapot kapott a fém helyett, hogy szebben csillogjon...meg randán gyűjtse az ujjlenyomatot.


A sima XZ 5,2 col 1080p kijelzős, a Premium 5,5 col 4K HDR.


XZ akkuja 2900 mAh, a Premiumé 3230 mAh.


XZ procija Snapdragon 820, a Premiumé 835.


Premium 23 mpx kamerát kapott a 19 mpx helyett. Meg Motion exe szenzort, ami elvileg gyorsabb exponálást tesz lehetővé, meg a Premium kapott 960 fps lassított felvétel készítést.



Én a Sonyban csalódtam, szoftveresen főleg, meg a kamera teljesítményében gyengébb fényviszonyok közt.

Ezért az árért sok jobbat lehet kapni.

2017. jún. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jól hangzik. A családban mindenkinek más telója van, huawei, iphone meg samsung, de egyik se jön be. Nekem sony. Én a sonyval vagyok a legjobban megelégedve. Egyszerű menü, könnyű kezelni szóval mást nemigazán szeretnék. Már hosszú évek óta mindig sonyjaim voltak.
2017. jún. 14. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!