Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen célra ajánlanátok mobilt?

Ilyen célra ajánlanátok mobilt?

Figyelt kérdés

Egy eléggé buta telefonra lenne szükségünk. Egyszerűbb alkalmazások, youtube fusson rajta, ennyi. Kisgyereknek lenne, így még hangsúlyosabb, hogy ne legyen értékes.

Létezik olyan telefon, ami nem fagyogat, akadozik, hanem ezt a keveset stabilan hozza?


2017. jún. 8. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Olcsón nem fogtok olyat kapni, ami megbízható. 10-20 ezer Ft ért biztos, hogy dög lassú készüléket lehet csak kapni 1gb rammal.

Persze kinek mi az olcsó, de gondolom egy kisgyereknek egy ilyen készülék már drága:

[link]


Ez pedig garantáltan egy megbízható telefon, csak hát ez már 35 ezer Ft ami érthetően már drága ilyen célra.

Lehet, hogy lesz valaki aki tud jobbat mondani :)


Azért azt írjátok le, hogy mennyit szánnátok rá.

2017. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a legolcsóbb okostelefon, ami még használható: [link]
2017. jún. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek, a HomTom HT16 Pro a létező legolcsóbb normális okostelefon!
2017. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Viszont 42 ezerért meg ott a HomTom HT20, ami hardveresen ugyanaz, csak strapatelefon, vagyis víz- és ütésálló, így nagyon nehéz tönkretenni!
2017. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem kell ütésállónak lennie. Vigyáz a készülékre, nem ejti le gyakrabban, mint egy felnőtt.

Iphone az én kezemből már csúszott ki egy méter magasból a betonra, némi karccal megúszta, pedig tok se volt rajta.

Az ütésállóságot egy olcsó gumitokkal megoldjuk.


Nem feltétlenül az értéke a lényeg, tudunk rá költeni, csak kis gyereknek azért nem vennék komolyabb készüléket, mert egyrészt a funkciók nagy részét ki se használná, másrészt ne legyen a kezében értékes készülék.


Azt nem tudtam, hogy mi a küszöbérték, hogy normálisan futtassa az elindított programokat, de ne kelljen se márkanevet, se atomerős készüléket megfizetni.


Főleg hosszabb autózásoknál használnánk, amikor a gyerekülésbe kötve nehezebb elterelni a figyelmét. Gondolom, neki használt készülék is jó lenne. A működőképességét nem befolyásoló sérülések nem számítanak.

2017. jún. 9. 04:13
 6/9 anonim ***** válasza:
A (Xiaomi redmi 4x) amit először linkeltem eléggé gyerekbiztos. Van benne Child mode, második asztal, bár szerintem ezek igazából szükségtelenek. Ami a legjobb az az APP Lock. Vagyis be lehet állítani egyesével, hogy bizonyos appokhoz jelszó vagy feloldóminta kell. Tehát a youtube, ill. játékokon kívül mindent le lehet tiltani, így nem fogja elállítani, hívni, smst küldeni stb. Annyi, hogy ebben az esetben az ujjlenyomat olvasót érdemes kikapcsolni, mivel ha a telefont a gyerek fel tudja oldani az ujjlenyomatával akkor az appokat is fel fogja tudni. Ha viszont csak egy feloldóminta van a telefon feloldásához, illetve megadtok egy újabbat a kiválasztott alkalamzásokhoz akkor probléma megoldva, nem fog hozzáférni semmihez. Egyébként, ha nem gond a pénz akkor van belőle 65 ezer Ft-os változat is (illetve köztes változatok kb. 40-50 ezer Ft ért) Ezekbe nyilván erősebb processzor van, több ram, tehát simán bír mindent.
2017. jún. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"másrészt ne legyen a kezében értékes készülék" - hát ha nem ejti le gyakrabban mint egy felnőtt, akkor elvileg tökmindegy lenne, de Te tudod, ha viszont a lopástól akarod megkímélni magatokat, akkor a kinézete is fontos, hogy ne látszódjon 1-1 nagy márka design-ja.

Viszont más kérdés az ár-érték arány, hogy egy telefon tudása alapján mennyit ér, vagy hogy mennyit kell érte fizetni, ergo kissé relatív az "értékes" fogalom. Van például a Samsung, ami a márka megfizetése miatt a reális értékének másfélszeresébe kerül, vagy a Vernee, ami inkább még 30-40 százalékkal olcsóbb is, mint amennyit tudása alapján érne, csak hogy 2 eltérő márkát említsek példának!

2017. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az ár/érték arányt a tudásra értettem.

És igen, nem szeretném, ha drágának látszó telefon lenne a kezében. Főleg itthon vagy kocsiban kapja meg, de ha bírja a készülék, akkor évek múltán is használná.


A márkáért én se szeretek fizetni. Bár én magam iPhone-t használok, aminél nekem számított a komolyabb tudás, de újonnan soha nem vennék, egyszerűen túlárazott.

2017. jún. 10. 08:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha évek múltán is használná, akkor pont hogy inkább nagyobb tudású kellene, csak úgy lehet időtálló darab, mármint hogy hardveresen évek múlva se legyen elavult telefonja a gyereknek! Hány éves egyáltalán?
2017. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!