Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leejtettem a telefonom s...

Bettynapocska kérdése:

Leejtettem a telefonom s berepedt a kijelzője. Egy olcsó érintőkijelzős telefonról van szó. Lehet csak üveget cserélni?

Figyelt kérdés

leesett a telefono s megrepedt az üveg.Az érintőkijelző nem sérült sztem mert kifogástalanul működik.Mivel egy olcsó készülékről van szó és sajnos nem ez az első balesetes telefonom nagyon boldog lennék ha nem kellene a teljes kijelzőt cserélni hanem lehetne üveglapot cserélni...csak egy vonal van rajta nem mozaikosan tört.Ha valaki foglalkozik ilyennel kérem írjon.


Sajnos nem sok pénzem van rá..10.000 ft alatt szeretném megoldani.



2017. jún. 9. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan milyen telóról van szó?
2017. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jah bocsánat egy vodafone smart turbo telefonról.Nagyon hálás lennék ha tudna segíteni valaki

....kérlek írjatok...

2017. jún. 9. 17:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a régi samsung telefonommal történt egyszer ilyen. Mivel a képernyő az egy egység, és nem lehet darabjaira szedni, ezért az egészet ki kellett cseréltetni, 10 000 ft volt. Ez évekkel ezelőtt történt. Azóta volt, hogy az okos telefonom kijelzője tört el, hosszas utánajárás után sikerült 7-8 000 ft-ért kicseréltetni, de am ez is 10 000es nagyságrendben van. Meglepődnék, ha akadna olcsóbb módja. Sajnos ez ilyen: alkatrészt találni valamihez nagyon drága ahhoz képest, mennyibe kerül az adott dolog.

Itt van pl. a fejhallgatóm: elszakadt a bélése: ha ilyet akarnék venni, az nekem 10 000 ft-ba fájna, de basszus maga a fejhalgató volt 8 000. Fogyasztói társadalom...

2017. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem.az is jó lenne ha valaki budapesten belül írna olyan helyet ahol ezt olcsón 10.000 ftért vagy 7-8 ezerért csinálják.
2017. jún. 9. 17:43
 5/8 A kérdező kommentje:

Amúgy működik a kijelző is egy vékony csík van csak rajta

..szerintetek így meddig marad még életben ha nem esik le?

2017. jún. 9. 17:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem esik le, akkor nem a kinelző fog tönkremenni, hanem hamarabb avul el a hardvere. Körülményes leválasztani a kijelzőt védő üveget a kijelzőről, alaposan megtisztítani azt, és még húzósabb ráragasztani egy másik üveget. 10 000-ből sehol nem csinálják meg. Szerintem nem is érdemes. Használati tárgy a telefon. Használd amíg megy. Az elhasználódás természetes, mem tudod kivédeni.
2017. jún. 10. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen noname telóról van szó akkor Valószínű alkatrészt se kapsz hozzá,amúgy meg,ha van is alkatrész nem fogják neked olcsóért megcsinálni,és,ha nem zavar nem is kell kicserélni,mert felesleges,nekem is a hat éves google nexus s-emen egy éves korában berepedt a plexy és öt éve úgy használom.
2017. jún. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy neked él a telefonod! Miféle készülék az? Szopni tud...??? 😃
2017. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!