Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha most vettem új SIM kártyát...

Ha most vettem új SIM kártyát kell adategyeztetést csinálnom?

Figyelt kérdés
Vagy elég volt hozzá az hogy felhívtam egy számot hogy aktiválják?

2017. jún. 10. 13:18
 1/4 anonim válasza:

Hát neten is lehet egyeztetni, gondolom azt próbáltad..

de az ügyfélszolgálatokon kihelyezett tabletek vannak..ilyen célra...

2017. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, aktiválni kellett a számot, fel kellett hívnom egy telefonszámot, ahol meg kellett adni az adataimat. Ez elég volt, vagy még kell egyeztetnem is?
2017. jún. 10. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha 2017. január 1-e után lett véve a kártya, akkor egyáltalán nem kell adatot egyeztetni.


Ha régebbi a számod, akkor vagy bemész a szolgáltatóhoz és ott segítenek egyeztetni, vagy a szolgáltatód oldalán online is megteheted. Ott le vannak írva a lépések is, illetve, hogy mit kérnek.

2017. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1-es voltam, igen, online próbáld meg, azt hiszem csak szig.számot kérnek! Én most irattam át a volt férjem nevén volt mi bementünk. Legközelebb egy év múlva meg kell ismételni ám a procedúrát erről viszont kevesen tudnak..!

Az ügyintéző mondta..

2017. jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!