Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagy kárt teszek, ha eltávolít...

Nagy kárt teszek, ha eltávolítom a Yandex alkalmazást az Androidos telefonomról?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mire való?

2017. jún. 11. 13:25
 1/7 Trevor. ***** válasza:
Nem okozol vele semmilyen kárt. Nem böngésző?
2017. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem meg olyasmi, mint nekünk a Google. Ha gyárilag van rajt, nélküle nem fog működni a telefon. Ha pedig nem tudod, mire való, írd be a Google ba.
2017. jún. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én most utánanéztem, a Yandex ugyanolyan netes kereső, mint a Google! Szóval ha eltávolítod, azzal semmi kárt nem teszel, viszont ha gyári rendszeralkalmazás, akkor nem tudod eltávolítani, a rendszer nem fogja engedni!
2017. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy vírussal jött le az asztali gépemre nemrégiben, és nagyon ragaszkodott a maradáshoz. Kínkeservesen sikerült valahogy eltávolítanom. Szerintem próbáld meg eltávolítani, ha sikerül, akkor jó. Ha meg gyárilag van telepítve, akkor úgyse fogod tudni törölni.
2017. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi gond. Semmi fontos funkcioja nincs. Alapból nem is települ
2017. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utánanéztem. Ez egy böngésző. Gyárilag rajta van a Prestigio telefonokon az Android 5.1 mellett, de nem alapértelmezett. El tudnám távolítani, de mivel nagyon pozitív visszajelzései vannak (sokan jobbnak tartják, mint a google), adok neki egy esélyt, kipróbálom használat közben.
2017. jún. 14. 00:34
 7/7 Trevor. ***** válasza:
Minek kellett kiemelni a kérdést?
2017. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!