Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobilom 2 napja néha ezt a...

A mobilom 2 napja néha ezt a képet adja be. Hol találom ezt a funkciót?

Figyelt kérdés

Semmit nem telepítettem fel külön, gyári szoftver van rajta már 2 éve, de 2 napja este felé mindig megjelenik ez a képernyő. Képernyővédő és egyéb ki van kapcsolva külön alkalmazásom pedig nincs rá. Opciókban csak fahrenheit vagy celsius között enged váltani ergo nemtudom az elérési útját vagy egyéb beállítási lehetőségét. Kérem akinek esetleg hasonló "app" megjelent a telefonján vagy tudja a megoldást írjon! Köszönöm! Ja a telefon egy 2 éves Note 4 ha számít valamit...


[link] link a képernyőről



2017. jún. 11. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
én mikor másik billentyűzet appot telepítettem az rakott ki másik képet lezárt képernyőre és vissza állította hogy elhúzással lehet csak feloldani a képernyőt
2017. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. A bökkenő ott kezdődik, hogy semmi nics telepítve és mindezek mellett csak néha ugrik fel általában 100%-os akkunál. Legalábbis akkor vettem eddig észre. Sima zárolt képernyőnél nem jön elő. Nem értem mi ez...
2017. jún. 11. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!