Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5 mobilom...

Samsung Galaxy S5 mobilom van. (? ) "Probléma" lent.

Figyelt kérdés
Mert már ugyis tavaly fejeztem be a 2éves elofizetést. És most nem akarok azokra ujra fizetni, hanem csak a telefonra, pl Samsung galaxy S6/Edge vagy S7/Edge.
2017. jún. 4. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
És mi is a "probléma"?
2017. jún. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja bocsi elfelejtettem atirni..


Aza "bajom", hogy ha új mobiltelrfonra akarok elöfizetni pl. Galaxy S6 vagy S7, akkor csak arra fizessek, tehat nem kell nekem hozza a plusz adatok(pl 500MB internet, 100perc beszelgetes. Stb) csak magát a telefnt akarom fizetni. Mert még az a telom van amit 3 éve kezdtem fizetni és 1 éve hagytam abba. 2èvet fizettem mindent hozzá(telefon, net, sms stb.) Sztetek megengedik?

2017. jún. 4. 13:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Szóval vásárolni akarsz egy telefont... részletre? Sztem ezt bárhol meg tudják csinálni, ahol telefont árulnak... de ha valamiért mindenáron a szolgáltatótól akarod, akkor leginkább őket kérdezd, azért fizeted őket, hogy felvegyék a telefont, ha ilyen kérdéseid vannak.
2017. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Várj, most kajak? Ha pl mediabol veszek(reszletre) akor nincs semmi kamat? Pl nem ugy mint a szolgaltatotol(net, sms stb) hanem csak a telot fizetem? Ha s6ot nezrm ki akor kb 6rongy 1 honap?
2017. jún. 7. 10:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nem mondtam, hogy nincs kamat :) de hogy mennyi, meg milyen konstrukcióban elérhető, az általában az adott bolttól függ, járj utána. A szolgáltató pimaszul le tudja húzni az embert a csomagajánlatokkal, az árukapcsolásnak általában az a lényege, hogy ne lásd át, miért mennyit fizetsz. Ezért érdemesebb sztem független boltból venni független telefont.
2017. jún. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!