Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » UHANS H5000 okostelefonról...

UHANS H5000 okostelefonról véleményetek?

Figyelt kérdés

A kettő közűl melyek választanátok?


Xiaomi Redmi 4A


[link]


vagy


UHANS H5000


[link]



2017. jún. 12. 06:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Papir szerint az Uhans a jobb, bár teljesen mindegy ebben az árban. Amelyik neked tetszik azt vedd.
2017. jún. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Takysoft ***** válasza:

Hát szerintem mindenképp a Xiaomi.

Egyrészt az egy elég elismert márka. Talán a világ ötödik legnagypbb gyártója most. Olyan neveket döngl a porba, mint az LG vagy a Sony.... ami azért mond valamit.


UHANS-ról most hallok először.


Aztán az Eustock EU-s hardverrel és szoftverrel adja a telefonokat.

Szóval az biztosan beszél magyarul, és nem fog neki gondot okozni a B20-as (800mhz-es) 4G hálózatok kezelése sem, ami idehaza elég sűrűn van.

(mondjuk ezt írják az UHANS-hoz is...)

Szoftver update kérdésében megint kérdéses az UHANS, míg a Xiaomi-hoz szokott lenni.


A kamera is a Xiaomi-ban jobb. Ezt tapasztalaokkal is alá tudom támasztani. (legalább is annyit, hogy szép képeket csinál... nem azt, h jobb persze, mert mint mondtam UHANS-ot még nem láttam... papíron 13megapixel több, mint 8, és a saját tapasztalatiam is jó a Xiaomi telókkal)


Hogy SoC-ban melyik a jobb... fene tudja. Nem rosszak az MTK chipek, de a snapdragon azért szerintem egy kicsit erősebb.

Nekem erre most épp nincs 11 percem, de szerintem ebben a teszben pont ez a 2 telefon van:

https://www.youtube.com/watch?v=e1HlYOoVC-k


Én mindenképp a Xiaomit választanám... de ez inkább csak márkahűség. Vagy 20 Xiaomi-t vettem az utóbbi 3-4 évben ismerősöknek, és senki se panaszkodott még.

De persze ha bátor vagy, megnézheted az UHANS-ot is.

(anno én is bátor voltam az első Redmi-vel... amit akkor még Hongmi-nak hívtak XD kínai belpiacos változat volt :D )

2017. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszolóknak. Termésszetesen megy a zöld kéz.


Takysoft a videót láttam már (thx.)


Egy videóban láttam az UHANS aksiját , hogy 1%-on meddig bírja.


https://www.youtube.com/watch?v=aexsot0Lf_4


Azért is gondoltam rákérdezek , hogy talán ismeri-e valaki a telefont.


Ha egyéb ötletek ,észrevételek, vélemények vannak bárkinek,valamelyikről, szívesen meghalgatnám. Köszönöm.

2017. jún. 12. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!