Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a telefonnal? Tegnap...

Mi lehet a telefonnal? Tegnap vettem.

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy Prestigio GRACE Z5 telefont, de már szórakozik. Sokszor nem érzékeli, ha gépelni szeretnék, össze-vissza ugrál mikor feloldom, és a jelszót szeretném beírni, mintha én nyomkodnám a képernyőt, pedig nem. Ez nem csak ekkor fordul elő, hanem ha bármit próbálok csinálni. Amikor a telepítős részben állítom be a dolgokat, akkor nem jelentkezik ez a hiba, csak ha már elindult az android rendszer normálisan.

Miért lehet ez? Mit tudok tenni, hogy megjavuljon, és hogy ne kelljen szervizbe vinni? A gyári beállításokra visszaállítottam, még fenn áll a probléma.

Tudom, hogy nem egy csúcskategóriás szuper telefon, ezzel kapcsolatban nem szeretnék üzeneteket kapni.

Kérlek titeket, segítsetek.



2017. jún. 12. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne szervizbe vinned, mert ez nem szoftveres hiba. Otthon nem sok mindent lehet vele kezdeni.
2017. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most a frissítés telepítése után úgy látszik, hogy egyelőre minden oké megint. Ha nem javul a dolog, akkor visszaviszem a boltba, ahol vásároltam. :) Köszi. :D
2017. jún. 12. 12:07
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, ha újratelepítem egy ideig oké, utána meg zutty, bekattan. Lehet, hogy valami vírus?
2017. jún. 12. 12:45
 4/11 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, hogy az egyik funckió nem jó? Van elvileg ilyen közeledés érzékelő rajta. azt hogy lehet kikapcsolni? Valaki segítsen!
2017. jún. 12. 12:55
 5/11 Takysoft ***** válasza:
100%

Na, ha neten rendelted a telefont, akkor vidd szépen vissza nekik 14 napon belül (netes rendelés+személyes átvétel esetén is működik)


Aztán fogd meg a pénzt amit kaptál, és vegyél belőle egy RENDES telefont, mert ez koma, egy rakás fos...

1GM ROM? Hol élünk, 2014-ben? A egy mobilnak MA ennyi nem elég.


[link]

Ez egy klasszisokkal jobb telefon ugyanabban az árkategóriában.

2017. jún. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Az a baja h Prestigio, alsókategóriás hulladék
2017. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Takysoft ***** válasza:

Sajnos előttem szólónak igaza van


"Tudom, hogy nem egy csúcskategóriás szuper telefon, ezzel kapcsolatban nem szeretnék üzeneteket kapni. "


Egy iPhone vagy egy Galaxy S8 a csúcskategória.


Egy Oneplus ahhoz hasonló.


Egy Redmi Note 4 is nagyon erős középgategória... sőt a 4/64-es model már inkább gyenge felsőkategória.

(52 illetve 65 ezer ft)


Redmi 4X mondjuk középkategória.


Redmi 4A (amit linkeltem) a belépőszint. 2gb RAM és 16/32 gb háttértár ma már erosen limitál egy telefont.


Amit te vettél az egy rakás trágya. És az benne a kellemetlen, hogy pont ugyanennyiért már belefért volna egy rendes belépő szintű Redmi 2 gb RAM-mal, és 32 giga háttértárral.


És az sem egy gyors telefon.... elvacakol az újabb szoftverekkel, még néha a facebook-kal is lehet baja, mert azt már 3-4 giga memóriára optimalizálják (inkább facebook lite az ilyen belépős dolgokra)


de 1gb RAM ma semmire se elég. Az appokat nem így írják ma már.... a 4 évvel ezelőtti Facebook app meg már nem fog csatlakozni.


Sajnálom, hogy épp azt írom, amit kértél, h ne....


De vidd vissza a francba. Ha weblapon rendelted, akkor indokolnod sem kell.

Egyébként meg hardverapro...


Vegyél egy rendes telefont. Valami Redmi Note 3-et.

A 3/32-es változat szürkében nagyon fancy (52 ezer ft)


vagy legalább egy Redmi 4A-t...


de bármilyen más márkában is szívesen segítek... Épp ma kért valaki tanácsot például egy "UHANS H5000" nevű cuccról, ami papíron hozza a redmik ár/érték arányát :D


Írhasz privit is, ha szeretnél.


De szabadulj ettől a szutyoktól, mert csak bajod lesz vele.

2017. jún. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Meglett a megoldás!

https://www.youtube.com/watch?v=d9D9-jGiIRQ

Ha ezt követi az, akinek esetleg ugyanez lesz a problémája, megoldódik a baj! Nekem sikerült!

2017. jún. 12. 17:04
 9/11 Takysoft ***** válasza:

Aha... ez eddig szép és jó....


Csak ez letöröl midnent a telefonról...


Amint visszateszed rá a dolgaig (facebook, messemger, youtube, meg amit akarsz), ugyanúgy el fog fogyni rajta a RAM.... 1 GB egyszerűen kevés, és kész...

2017. jún. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Biztos nem az a baja. Az előző telefonom is ennyi rammal rendelkezett, és vígan elvoltam vele.
2017. jún. 12. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!