Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a telefonnal? Tegnap...

Mi lehet a telefonnal? Tegnap vettem.

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy Prestigio GRACE Z5 telefont, de már szórakozik. Sokszor nem érzékeli, ha gépelni szeretnék, össze-vissza ugrál mikor feloldom, és a jelszót szeretném beírni, mintha én nyomkodnám a képernyőt, pedig nem. Ez nem csak ekkor fordul elő, hanem ha bármit próbálok csinálni. Amikor a telepítős részben állítom be a dolgokat, akkor nem jelentkezik ez a hiba, csak ha már elindult az android rendszer normálisan.

Miért lehet ez? Mit tudok tenni, hogy megjavuljon, és hogy ne kelljen szervizbe vinni? A gyári beállításokra visszaállítottam, még fenn áll a probléma.

Tudom, hogy nem egy csúcskategóriás szuper telefon, ezzel kapcsolatban nem szeretnék üzeneteket kapni.

Kérlek titeket, segítsetek.



2017. jún. 12. 11:44
1 2
 11/11 Takysoft ***** válasza:

Egyik ismerősöm egyszer áthívott, hogy eddig ment nála a youtube, de egyre lassabb, és javítsam meg....


Neki is kicsit nehéz volt elmagyarázni, hogy a youtube változásai miatt nem működik már rendesen... mert olyan kodekeket használ, meg olyan flash verziót, ami sokkal igényesebb, mint a régiek...


az alkalmazások ma sokkal több RAM-ot esznek, mint pl 2 éve. ugyanazok az alkalmazások is.


és hát az előző telefonodon lehet, hogy kevesebb app volt... esetleg maga a rendszer jobban volt optimalizálva. hamarabb eldobálta a dolgokat a memóirából, vagy párszáz megával kevesebbet evett a UI.


De ha neked megfelel, egészségedre. :)

Csak megemlítettem a 14 napos dolgot, mert jól jöhet.

2017. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!