Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Type-C fülhallgatók...

Takysoft kérdése:

Milyen Type-C fülhallgatók vannak?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy egyszerre lesz aktuális a telefon és a fülhallgató cseréje is.

A Oneplus One-om sajnos nem dualsimes (ellenben lett céges telefonkártyám).

A Sennheiser fülesem meg már kb 4 vagy 5 éves, és hát elég ramaty állapotban van :D (OCX 880 asszem)


Ha meg az új teló Type-C lesz, akkor nem szeretnék átalakítóval sem szívni. Így érdekelne Type-C fülhallgató.

Amiket találtam az valami LeEco meg az új Piston a Xiaomi-tól. Utóbbi szimpatikus is lenne talán, csak nekem sport kialakítás kéne. (mint az OCX-ek a sennheisernél, szóval hogy így a fül felett megy el)


És a TypeC-vel elvileg lehet aktív zajszűrést is csinálni külön elem nélkül, ami pozitív lenne.


Árban nem nagyon vagyok megkötve, de azért jó lenne emberi árban maradni (max 20-30 ezer ft)


Wireless nem érdekel.


Ismer valaki ilyesmit? Létezik egyáltalán? (én nem nagyon találtam olyat, aminek sportkialakítása lenne)



2017. jún. 12. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Még igen kicsi a választék Type-C fülesből. Sportkialakítással szerintem csak vezetéknélkülit fogsz találni, és ez szerintem nem is nagyon fog változni...erre halad a világ. Xiaomi fülhallgatót bátran vennék, jók szoktak lenni, viszont a HTC U11-hez adnak gyárilag type-c fülest, annak érdemes lehet útánajárni és beszerezni, mert a HTC szokott adni a hangzásra azért.
2017. jún. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Azóta vettem egy sportórát is, amiben szintén van zene opció, szóval várhatóan inkább a bluetooth felé fog menni a dolog :)

2017. szept. 4. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!