Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri 2017-ben iPhone 6s-t...

Megéri 2017-ben iPhone 6s-t venni?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy iPhone 6-ot használok már lassan két és fél éve és úgy érzem itt az ideje a váltásnak. Mindenképp szeretnék az Apple-nél maradni viszont nem szeretnék egy év múlva megint telót cserélni mert már elavúlt nem kapja meg a frissítéseket stb.

2017. jún. 13. 19:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Személyes tapasztalatokat is szívesen fogadok:)
2017. jún. 13. 19:38
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Szia szerintem megéri a 6S, mivel fejletebb hardveres és szoftveres téren is mind a 6, jobb kamerában és üzemidőben is hiába misebb az aksija, mint 6-nak (nagyon minimálisan), de a chip gyártás technológiája fejletebb, így kevesebbet fogyaszt...2 gb-t ram van benne...szerintem megéri...külső téren nem lesz nagy változás :) remélem segíthettem...jó kis teló...
2017. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megéri manapság iPhone 6S-re váltani, ha valami elavult őskövületet használsz. De én személy szerint 6-ról nem váltanék 6S-re. Egyrészt, mert a 6-os még a napjainkban tök jól használható, még mindig elég gyors, simán hozza a legtöbb felső középkategóriás Android szintjét sebességben. És nem kell nagy kompromisszumokat kötni vele.

Másrészt meg mert a sebességen és a picit jobb kamera-teljesítményen kívül nem igazán fogsz nagy különbséget érezni.


Szóval én a helyedben várnék még a cserével amíg használható a cucc, vagy amíg az Apple nem rukkol elő valami igazán érdekessep.

2017. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem 6 baratnomnek 6S-e van, igazabol tenyleg nincs kozotte kulonbseg, egyedul a 3D Touch, de anelkul meg boven lehet elni szerintem :) igazabol tenyleg csak kis hardveres elteresek mint peldaul a Touch ID gyorsasaga, kamera minosege, de ezek mellett eltekintve, ahogy az elottem levo kommentelo is irta, a 6 meg nagyon is hasznalhato telefon
2017. jún. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem volt mindkettő, és én egyáltalán nem éreztem, hogy valamennyivel jobb lenne az üzemideje, sőt...meg aztán ott van az a probléma is, ami a legtöbb 6S-nél jelen van, hogy hibás az akksi, és bár ingyenesen kicserélik, ha a feltételeknek megfelel, de ez úgy 1-2 hetes procedúra, ameddig nem lesz telód.


én kifogtam egy ilyen 6S-t, lehet ezért is volt furcsa a 6 után...egyébként meg én voltam a hülye, normál esetben tuti nem váltottam volna.


szerintem te se tedd, maximum újabbra, mert egyébként a 6-6S nem akkora előrelépés, hogy érdemes legyen váltani, ha egyébként a 6-od még működik.


ha már tényleg csereérett, akkor inkább 7-7plus-t vegyél. nekem a 7plus váltotta a 6S-t, és nem bántam meg. na annak tényleg jól bírja az akksija, bár kamerában azért alulmúlta az elvárásaimat...hiába a csodás duplakamera mögé épített marketing, ilyen képeket lőttem a 6-6S-el is...

2017. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!