Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenleg Iphone 7-em van,...

Jelenleg Iphone 7-em van, gondolkozom, egy samsung galaxy S8-on. Elsősorban a nyílt rendszer miatt. Szerintetek megéri váltani?

Figyelt kérdés

2017. jún. 13. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem tudom. kérdés, hogy mi miatt van szükséged a nyílt rendszerre vagy szükséged van-e egyáltalán rá?


egyébként rosszabbul nem jársz vele, maximum ha mégsem jön be, akkor visszaváltassz.

2017. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
17%
Szerintem mindenképp!! IPhone=kuka!
2017. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem tetszik az iphoneba, hogy pl nem lehet torentezni, nem lehet gep nelkul zenet rateni. Stb.

Regota iphoneom van, az s5 mikor bejott arra lecsereltem de abba csalodtam, igy visszatertem iphonra. Tesztek, videok alapjan mar komolyabb a menuje nem az a gyerekes megtajzolt gagyi figuras mint volt. Csak ilyen nagy osszegnel nem akarok rosszul donteni.

2017. jún. 13. 21:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem fogsz csalódni az S8-ban.
2017. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem még egy kicsit korai lecserélni egy ilyen drága telefont és az s8 nem sokkal jobb ha jobb egyáltalán... De ha megteheted a cserét ezek a főbb különbségek amik alapján eldöntheted hogy megéri-e az S8:

Android van rajta

Szerintem jobban néz ki.

Van jack csatlakozó.

Talán a kijelző szebb.

Jobb a kamera

2017. jún. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Funkcióba többet tud a Samsung, de még mindig vannak komoly hibák az androidban. Tegyük fel múltkor 2x kellet megnyitom a kamerát ,hogy fényképezni tudjak a samsungnál. Nekem már itt elesett a dolog, mi lesz még később .
2017. jún. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Wadmalac ***** válasza:

Azért, ha meggyőzöd magad, a boltban vedd kézbe ne csak az S8-at, hanem az S8 plus készüléket is.

Én is S8-at akartam ,aztán kézbe véve rájöttem, hogy kicsi. Az oldalt lekerekedő kijelző miatt a képernyő méret-élménye egy 5 colosra hajaz.

Amúgy tudásra jócskán felülmúlja a 7-es almát. Sebességre, stabilitásra, fotó minőségre kb. azonos.

2017. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
S8+ -od van?
2017. jún. 14. 14:16
 9/12 Wadmalac ***** válasza:
Igen. Még csak pár napja, úgyhogy még tesztelem. Eddig zsír.
2017. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az ujjlenyomatolvaso nem zavaro, h a hatuljan van?

Iphoneod volt mar?

2017. jún. 14. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!