Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S8 plus nagyon merűl,...

Galaxy S8 plus nagyon merűl, lehet valamit csinálni neki?

Figyelt kérdés
Ha rendesen használom , netezek akkor már délután tölteni kell . Már mindent leállitottam róla és mégis.

2017. jún. 14. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Sokat azon kívűl nem igen lehet neki csinálni. Kicsi az akku benne ahhoz a talefonhoz. Ma már 4000 -es akksi legalább kell, de ha még nagyobb az sokkal jobb. nekem 6000 mAh van , ez tökéletes.
2017. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd meg tanuljátok hogy nem csak a márka nevet kell nézni , hanem azt is hogy mit tud. Ebbe pedig bele tartozik az akku kapacitása is. Valób
2017. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy power bank, vagy valamilyen akkus tok megoldhatja a problémád. Utolsó: nem minden a nagy akkumulátor (kötve hiszem, hogy az Oukitel K6000 vagy 10000 fényképezésben, kamerázásban, tartalomfogyasztásban, felhasználói élményben, sebességben, fényerőben, összeszerelési minőségben és még sok másban jobb lenne az S8-nál). Továbbá szerintem ha használok valamit, akkor az ne egy tégla legyen, hanem legyen olyan, amit szépnek tartok. Ha állandóan megállás nélkül videókat nézel vagy játszol, akkor normális, ha délutánra lemerül. Normális használat mellett viszont bőven egy nap felett kell hogy legyen az üzemideje.
2017. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!